You are currently viewing Mac wsparcie techniczne

Mac wsparcie techniczne

Mac wsparcie techniczne

Mac wsparcie techniczne

Nasza pomoc dla Twojego komputera mac. Komputery Mac produkowane przez firmę Apple łączą w sobie duże możliwości z eleganckim wyglądem. Są to bardzo stabilne komputery, które jednak od czasu do czasu wymagają pomocy technicznej. Mac wsparcie techniczne to usługa skierowana do nowoczesnych firm korzystających w swojej pracy z rozwiązań firmy Apple.

Mac wsparcie techniczne to usługa dzięki, której komputery ze stajni firmy Apple będą działały sprawnie i szybko. Naszym celem jest eliminacja wszelkich zaistniałych problemów oraz w miarę możliwości ostrzeżenie przed zbliżającymi się i usunięcie ich zanim się pojawią.

Nasza opieka informatyczna to:

- iPhone support
- iPad support
- Mac support
- iMac support
- MacBook support
- MacBook Pro support
- Mac Pro support
- Mac Server support
- Mac mini support

Mac i Windows, Mac kontra Windows. Stabilność działania komputerów z nadgryzionym jabłkiem wynika częściowo z faktu że jedna firma stworzyła sprzęt i napisała oprogramowanie do niego. Niestety często komputery Mac muszą współpracować z komputerami z Windows lub pracować w środowisku sieciowym zbudowanym w oparciu o serwery firmy Microsoft. Nasze mac wsparcie techniczne jest właśnie po to aby tą współpracę Mac i Microsoft ułatwić. Pomagamy w integracji Active Directory z Mac (dopinanie Mac do Active Directory). Tworzymy i dbamy o sprawne działanie sieci wykorzystujących serwery Mac lub Microsoft. Jesteśmy w stanie zainstalować i dbać o sprawne działanie systemów operacyjnych Windows na Mac. Instalacja Windows na Mac to czasami jedyny sposób na korzystanie z programów działających tylko na Mac bez kupowania komputera specjalnie w tym celu.

Nasze usługi to nie tylko mac wsparcie techniczne. Jeśli jesteś użytkownikiem, który potrzebuje szkoleń z obsługi komputerów to jesteśmy gotowi przeprowadzić takie szkolenia dla Ciebie lub Twoich pracowników. Szkolimy pracowników z obsługi komputerów Mac oraz informatyków naszych klientów z obsługi sieci i serwerów Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz