You are currently viewing Mac akademia

Mac akademia

Mac akademia

Mac akademia to komplet szkoleń i warsztatów dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych instytucji jak również klientów indywidualnych.

FORMA ZAJĘĆ

Kursy przeprowadzamy w formie indywidualnych szkoleń lub zorganizowanych grup kursantów. Przed szkoleniem przeprowadzamy rozmowę i proponujemy najlepszy dla kursanta program. Jesteśmy w stanie dostosowywać tok kursu do potrzeb uczestników. Nasza Mac akademia uwzględnia doświadczenie osoby szkolonej, możliwości, potrzeby i zainteresowanie. Dzięki oparciu się o system porównań systemowych jesteśmy w stanie przedstawić podstawy obsługi systemu Mac w krótkim czasie. Mac akademia prowadzi szkolenia formie wykładów zapoznających kursantów z funkcjami systemu i części praktycznej, składającej się z ćwiczeń i w miarę możliwości pracy indywidualnej z każdym kursantem.

Mac Akademia - TERMINY I WYMIAR GODZINOWY

Terminy w Mac Akademii dopasowujemy do możliwości i potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie przeprowadzić Mac szkolenie również w weekend. Proponujemy zajęcia w wymiarze 4h z przerwą, by maksymalnie wykorzystać poziom koncentracji kursantów.

Mac Akademia - LOKALIZACJA Mac Akademia

Najczęściej przyjeżdżamy do naszych klientów. Jest to zalecane, gdyż możemy skonfigurować drukarkę, wifi i inne urządzenia na miejscu szkolenia. Kursy prowadzimy też w naszej Warszawskiej siedzibie, lub lokalizacji wcześniej uzgodnionej z klientem, zarówno w Warszawie, jej okolicach i największych miastach Polski.

Kursy prowadzamy na każdym rodzaju sprzętu Apple. Szkolimy na MacBook’ach, MacBook’ach Pro czy Air, Mac’ach mini, iMac czy Mac’ach Pro. Przedstawiamy też współpracę urządzeń z, iPhone'ach, iPad'ach, Apple TV i Apple Watch.

Mac Akademia w Warszawie

Korzystając z naszego doświadczenia w użytkowaniu urządzeń Apple jesteśmy w stanie zaproponować szkolenia nawet osobom o zaawansowanym poziomie wiedzy na temat komputerów Mac. W takim przypadku możemy skoncentrować szkolenie na przyśpieszeniu pracy czy codziennego korzystania z Mac, pokazać i pomóc dobrać najlepsze formy zabezpieczenia danych czy synchronizacji ich między komputerami użytkownika.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz