You are currently viewing Szkolenia Apple Warszawa

Szkolenia Apple Warszawa

Szkolenia Apple Warszawa

Jesteśmy jedną z czołowych firm w stolicy i w kraju, prowadzących szkolenia i warsztaty z tematyki Apple. Specjalizujemy się w Mac’ach, a nasi szkoleniowcy, informatycy i Mac konsultanci prywatnie używają sprzętu Apple. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w konsultacjach i prowadzeniu kursów. Nasi szkoleniowcy to rzetelnymi specjaliści z pasją. Pomagamy korporacjom, kancelariom, małym firmom, szkołom i indywidualnym użytkownikom. Oferujemy pełne spektrum kursu obsługi Apple, od podstawowych funkcji i zapoznania z Mac, przez optymalizację i automatyzację pracy, konfigurację urządzeń Apple, po tworzenie łącz VPN i zabezpieczanie danych.

Szkolenia Apple Warszawa stworzyliśmy na trzech poziomach zaawansowania, oraz specjalny tryb szkoleń dostosowanych do konkretnych zagadnień ważnych dla klienta. Zarówno dla o nowych i dla doświadczonych użytkowników Mac. Programy szkoleń zostały dostosowane do wymogów rynku pracy w stolicy, na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Nauka szkoleń Maca to dla wielu nowych użytkowników kwestia opanowania nowego urządzenia i zmiany sposobu pracy z komputerem. Chętnie wszystko wyjaśnimy i nauczymy od podstaw po zaawansowane tricki. Podczas kursów dostosujemy Maca do twoich potrzeb lub doradzimy jaki sprzęt kupić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szkolenia Apple Warszawa - FORMA, LOKALIZACJA

Szkolenia Apple Warszawa

  •  WARSZTATY – skuteczne i w miłej atmosferze. Krótkie wykłady i serie ćwiczeń rozwijające umiejętności, przede wszystkim wprowadzające w tajniki obsługi Maca i dające wiedzę jak rozwiązać problemy.
  • PORADY ONLINE – krótkie i skuteczne. Odpowiadamy na pytania, pomagamy rozwiązać problemy niewymagające dostarczenia nam komputera, jak również pokazujemy jak wykonać daną czynność łącząc się zdalnie z komputerem,
  • SZKOLENIA – najpopularniejsza forma nauki Mac. Szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem zarówno w pracy z urządzeniami Apple, jak też i w prowadzaniu szkoleń. Dostosujemy poziom i program do twoich umiejętności i potrzeb.

Polecamy nasz program "Mac Akademia" - komplet szkoleń i warsztatów dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych, szkół jak również klientów indywidualnych.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, jak też we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz