You are currently viewing Nauka Apple

Nauka Apple

Nauka Apple

Kurs ten to głównie nauka obsługi komputerów firmy Apple. Nauka Apple obejmuje naukę obsługi:

- Mac

- MacBook Pro

- MacBook Air

- iPhone, iPad

Nasze szkolenia Apple są skierowane do osób rozpoczynających swoją przygodę z komputerami Apple oraz tych którzy mają już pewne doświadczenie z tymi komputerami ale chcą poprawić swoje umiejętności. Nauka Apple to szkolenia dostosowane do potrzeb przyszłego użytkownika komputerów Apple. Zwykle przyjmują one spotkań indywidualnych trwających 3-4 godziny. Po takim spotkaniu użytkownik ma czas (zwykle kilka dni) na samodzielne przećwiczenie wiedzy o Mac OS X. Po tych kilku dniach organizujemy następne spotkanie zaczynając je od odpowiedzenia na wszelkie pytania czy problemy na jakie natknął się użytkownik. 

Program: 

Program nauki Apple może być indywidualnie dopasowany do użytkownika. Zwykle taka nauka obejmuje:

1. Naukę dostosowania Mac'a do swoich potrzeb. Konfiguracja myszki i/lub gładzika. Włączenie prawego przycisku. Włączenie aktywnych narożników.

2. Naukę obsługi podstawowych elementów systemu Mac OS X:

- Biurko - macowy pulpit

- Launchpad - macowy programy

- Mission Control

- Finder - Mackowy "mój komputer"

3. Naukę obsługi programów biurowych Mac OS X (Ms Word, Ms Excel, Ms Powerpoint, Apple Pages, Apple Numbers, Apple Keynote). W tym nauka konwersji plików z programów Pages, Numbers i Keynote do formatów obsługiwanych przez programy Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

4. Naukę obsługi Mac z innymi produktami Apple (iPhone, iPad). Synchronizacja urządzeń (zdjęcia, kontakty, konta pocztowe). Wykorzystanie zalet pracy w jednym ekosystemie Apple.

5. Uruchamianie programów znanych z MS Windows na Mac. Znajdywanie odpowiedników dla Mac. Pokazanie kilku dróg instalacji programów na Mac. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zainstalować Ms Windows na Mac.

6. Gesty i skróty klawiszowe. Konfiguracja i instruktarz jak używać najpopularniejszych gestów związanych z użytkowaniem Mac OS X.

7. Dane i ich bezpieczeństwo. Zarządzanie danymi w Mac OS X. Zapewnienie bezpieczeństwa systemu i danych użytkownika. 

Indywidualny program:

Większość użytkowników w swojej pracy używa specyficznych programów. Dlatego jesteśmy w stanie dopasować treść szkolenia do jego stylu pracy. W takim przypadku prosimy o informację na ten temat przed szkoleniem.

nauka apple

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz