You are currently viewing Nauka mac os

Nauka mac os

Nauka mac os

Różnice pomiędzy komputerami z systemem operacyjnym OS X a PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Z tego powodu komputer z nowym systemem może wcale nie przyśpieszyć naszej pracy, wręcz przeciwnie, może zdarzyć się tak, że zwolnimy z rzeczami które robimy na co dzień, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji albo skrótów. Jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki obsługi.

Nauka Mac OS

Nauka Mac OS

Nauka mac os rozpoczyna się od przekazania informacji na temat sprzętu i systemu. Wskazujemy na różnicę pomiędzy komputerem mac a pc. Pokazujemy podstawowe elementy systemu takie jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad  i uczymy ich obsługi. Prezentujemy aplikacje wbudowane w system  Uczymy obsługi klienta poczty Mail i pomagamy przy konfiguracji. Przedstawiamy przeglądarkę internetową Safari i ustawienia sieciowe na mac os. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi oraz synchronizacją z innymi urządzeniami Apple. Pomagamy z instalacją Windowsa na komputerze Mac oraz w znalezieniu alternatyw dla programów z systemu operacyjnego od Microsoft. Instalujemy i uczymy obsługi pakietu Office, konfigurujemy aplikacje specjalistyczne np. graficzne. Uczymy jak dbać o dane i zabezpieczyć system.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz