You are currently viewing Safari problem z otwieraniem stron

Safari problem z otwieraniem stron

Safari problem z otwieraniem stron

Safari problem z otwieraniem stron to częsta przypadłość tej przeglądarki. Objawy jakie może przybrać ten problem to:

1. Nie otwieranie całych stron

2. Nie otwierania części stron:

- menu
- galerii
- innych elementów strony.

Często problem z otwieraniem stron w safari dotyczy stron banków, dziekanatów, poczty online lub innych użytkowych portali. W takich przypadkach nie można wykonać przelewu, wysłać poczty lub korzystać z dziekanatu online. Dlatego błąd ten może być bardzo poważnym problemem w użytkowaniu komputera Mac.

Safari problem z otwieraniem stron to problem który może być powodowany przez dodatki zainstalowane w tej przeglądarce. Często również przyczyną jest niedawno wykonana aktualizacja. Safari problem z otwieraniem stron pojawia się w takim przypadku nagle. Strona działa dobrze a pewnego dnia po prostu przestaje np. ładować boczne menu. Problemem jest również to że często aktualizacje te robią się automatycznie lub przez przypadek przez nieświadomego użytkownika.

Safari:

Safari to przeglądarka internetowa firmy Apple stworzona dla komputerów tej firmy. Jest domyślnym sposobem na korzystanie ze stron internetowych na komputerach tej firmy. W połączeniu z kontem iCloud przeglądarka safari może zapewnić wiele wygodnych funkcji. Przykładami tych funkcji są:

1. Safari reader czyli możliwość przeglądania tekstu zawartego na stronie w bardzo przystępnej formie.
2. Synchronizacja zakładek z innymi urządzeniami podpiętymi do tego samego konta. Dzięki tej funkcji można otworzyć na swoim Macu lub iPadzie stronę którą przeglądaliśmy na iPhone.
3. Mała zasobożerność tej przeglądarki. Safari jest względnie mało zasobożerna.
4. Pęk kluczy: Funkcjonalność zapewniająca możliwość zapamiętania haseł do wszystkich witryn na których się logujemy. Dzięki temu nie musimy pamiętać setek haseł, jakie są teraz wymagane od użytkowników internetu.
5. Gesty: przeglądanie stron internetowych za pomocą przeglądarki Safari może zostań wyniesione na zupełnie nowy - wyższy poziom dzięki zastosowaniu gestów, które przyśpieszają i ułatwiają surfowanie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz