You are currently viewing Nauka obsługi Mac i instalacja Windows

Nauka obsługi Mac i instalacja Windows

Nauka obsługi Mac i instalacja Windows

Kupiłeś nowego iMac i nie wiesz jak go używać? Możemy w tym pomóc.

Nowi właściciele komputerów Apple często mają problemy z przyzwyczajeniem się do obsługi komputerów Mac. Często okazuje się że konieczna jest instalacja systemu Windows na Mac. Proponujemy zrobić to w następującej kolejności:

- Skorzystać z naszej oferty szkolenia w nauce obsługi komputera Mac w czasie, której pomożemy rozwiązać pierwsze problemy w obsłudze komputera Mac. Dodatkowo w czasie tego szkolenia ustalimy czy instalacja Windows jest wskazana i zasugerujemy, który Windows należy wybrać.

Nauka obsługi Mac

- Jeśli będzie taka potrzeba to zainstalujemy Windowsa na Macu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w czasie nauki obsługi Mac ustalić czy instalacja Windows na Mac jest potrzebna. Jeśli okaże się że instalacja Windows na Mac jest potrzebna to oferujemy również naukę obsługi takie rozwiązania.

Nauka obsługi Mac

W większości przypadków usługi świadczymy u naszych klientów. Obsługujemy takie miasta jak:

Warszawa, Legionowo, Pruszków, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Marki, Sulejówek, Józefów, Kobyłka, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Błonie, Góra Kalwaria.

 Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz