You are currently viewing Microsoft Office Warszawa weekend training

Microsoft Office Warszawa weekend training

Microsoft Office Warszawa weekend training

Programy z pakietu Microsoft Office są najpopularniejszymi programami biurowymi. Są również jednymi z najpopularniejszych programów używanych w biurach. Programy te są bardzo pomocne w pracy. Im większy poziom ich poznania tym większym ułatwieniem stają się one dla użytkowników. Dzięki naszym szkoleniom użytkownik tego programu może znacznie zwiększyć poziom poznania tych programów. Poznanie programu Microsoft Word pozwoli użytkownikowi szybko i łatwo pisać i redagować dokumenty tekstowe. Program Microsoft Excel pozwoli tworzyć tabele, rozliczenia i raporty dla każdego rodzaju działalności. Dzięki programowi PowerPoint użytkownik będzie w stanie tworzyć wyjątkowe prezentacje.

Terminy - Microsoft Office Warszawa weekend training

Nasze szkolenia przeprowadzamy w dni robocze lub w weekend. Terminy uzgodnienie są z kursantami indywidualnie. Naszym celem jest aby każdy użytkownik został przeszkolony w ciągu tygodnia lub dwóch od przesłania zapytania o termin.

Lokalizacja - Microsoft Office Warszawa weekend training

Szkolenia są przeprowadzane w naszym biurze w Warszawie. Możemy również przeprowadzić szkolenie u klienta w biurze lub domu. Szkolimy głównie w Warszawie i jej okolicach ale zdarzają się nam szkolenia na terenie całego kraju.

Podstawowy lub zaawansowany - Microsoft Office Warszawa weekend training

Oferowane przez nas szkolenia przeprowadzamy na dwóch poziomach: podstawowe i zaawansowane. W wybranych przypadkach zakres szkolenia może być ustalony i dostosowany do potrzeb klienta. W takim przypadku przed szkoleniem przeprowadza jest krótka rozmowa mająca na celu ustalenie celu szkolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić krótsze szkolenie, które pomoże użytkownikowi korzystać z Ms Office w pracy.

Po polsku lub angielsku - Microsoft Office Warszawa weekend training

Nasze szkolenia przeprowadzamy głównie w języku polskim ale możemy je również prowadzić po angielsku.

W małych grupach lub indywidualnie - Microsoft Office Warszawa weekend training

Szkolenia staramy się prowadzić w małych grupach 2-4 osobowych. Możemy również przeprowadzić szkolenie indywidualne.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz