You are currently viewing obsługa informatyczna firm cennik

obsługa informatyczna firm cennik

Obsługa informatyczna firm cennik

Obsługa informatyczna firm.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na obsługę informatyczną dla firm. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Poniżej można znaleźć orientacyjne ceny. Prosimy jednak aby pamiętać że są to tylko ceny poglądowe. Koszt obsługi informatycznej dopasowujemy do indywidualnej sytuacji każdej firmy.

Obsługa informatyczna firm cennik to rzecz praktycznie nie do znalezienia, szerokość oferty usług informatycznych oraz różnorodność takich samych usług powoduje często sytuacje gdzie ceny usług są dostosowywane do każdego klienta indywidualnie. Dlatego poniżej podajemy tylko wybrane ceny z przybliżonymi cenami.

Obsługa informatyczna firm - CENNIK

Oto ceny wybranych usług:

Reinstalacja komputera z systemem operacyjnym Windows (zabezpieczenie danych, zainstalowanie sterowników itd) - 150zł.

Odzyskanie danych (utraconych w wyniku np. usunięcia, sformatowania itp) - od 400zł.

Konfiguracja routera i dwóch komputerów (podstawowe ustawienia internetu, dynamiczne lub statyczne adresy ip. itp) - 150zł.

Stworzenie prostej strony wizytówki (jedna strona, dane) - 150zł.

Godzina pracy serwisanta (cena zależna od stopnia skomplikowania zadania) - od 80zł.

Ceny obsługi informatycznej są ustalane na podstawie potrzeb klienta, dlatego cena godziny pracy informatyka może się bardzo wyraźnie wahać. Poniżej przestawiamy cennik usług informatycznych jakie przedstawilibyśmy firmie handlowej, księgowej lub pracującej w podobnej branży.

Obsługa informatyczna firm - Cennik obsługi informatycznej:

1.    Godzina pracy informatyka na miejscu w abonamencie 80zł netto.
2.    Godzina pracy zdalnej informatyka w abonamencie 80zł netto.
3.    Godzina pracy informatyka poza ustalonym abonamentem 90zł netto.
4.    Proponowana ilość godzin abonamentowych w uzależnieniu od ilości komputerów:*
a.    5 komputerów – 10 godzin miesięcznie.
b.    10 komputerów – 20 godzin miesięcznie.
c.    15 komputerów – 25 godzin miesięcznie.

* ilość godzin należy zwiększyć jeśli w firmie występują takie elementy jak serwer, urządzenie wielofunkcyjne, router itp. Wszystkie te urządzenia wymagają opieki informatycznej od czasu do czasu.

Należy pamiętać że ceny te są przykładowymi cenami dla większości przypadków firm. Może zdarzyć się tak że ceny te będą wyższe ze względu na specjalistyczne programy na których pracuje firma lub specjalistyczne rozwiązania które są w niej zastosowane.

Zajmujemy się komputerami Pc i Mac (w tym: MacBook air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac, Mac Pro). Pomagamy w problemach związanych z systemami operacyjnymi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows xp, Windows Vista, Windows 7, OS X Lion, OS X Leopard, OS X Mavericks, OS X Yosemite.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook