You are currently viewing Kurs obsługi Macbook

Kurs obsługi Macbook

Kurs Obsługi Macbook

Nasz kurs obsługi Macbook stworzyliśmy z myślą zarówno o nowych jak i o doświadczonych użytkownikach sprzętu Apple. Nauka obsługi Maca to dla wielu użytkowników krok związany z opanowaniem nowego komputera. Jesteśmy jedną z czołowych firm w stolicy i w kraju, prowadzących szkolenia i warsztaty z tematyki Apple. Specjalizujemy się w Mac’ach, a nasi szkoleniowcy, informatycy Mac konsultanci prywatnie używają sprzętu Apple. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w konsultacjach i szkoleniach. Nasi instruktorzy to rzetelni i kulturalni specjaliści z pasją. Pomagamy korporacjom, kancelariom, małym firmom, szkołom i indywidualnym użytkownikom. Oferujemy pełne spektrum kursu obsługi Apple, od podstawowych funkcji i zapoznania z Mac, przez optymalizację i automatyzację pracy, konfigurację urządzeń Apple, po tworzenie łącz VPN i bezpieczeństwo danych.

Prowadzimy kurs obsługi Macbook na wszystkich rodzajach Apple, np. MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac i Mac mini. Szkolimy na naszych komputerach, ale zalecamy korzystanie z własnego Maca w czasie szkolenia. Pozwala to lepiej poznać własny sprzęt i w czasie szkolenia dostosować jego ustawienia do własnych potrzeb. Proponujemy pomoc w konfiguracji urządzeń współpracujących z Mac – iPhone, iPad, Apple Watch, drukarki, dyski i konfigurację sieci domowej lub firmowej.

Kurs obsługi MacbookNasz kurs obsługi Macbook

oferuje szkolenia:

– dla grup, dla kursantów indywidualnych i online;
– na poziomie podstawowym i zaawansowanym, oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– w naszym biurze, w siedzibie klienta lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji,
– w Warszawie i innych dużych miastach Polski, np. Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu itp.

Chętnie wszystko wyjaśnimy i nauczymy od podstaw po zaawansowane triki.
Podczas kursów dostosujemy Maca do twoich potrzeb lub doradzimy jaki sprzęt kupić.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Polecamy nasz program „Mac Akademia” – komplet szkoleń i warsztatów dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych, szkół jak również klientów indywidualnych.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami. 


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Poleczmy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz