Obsługa stron internetowych.

  • Post author:
  • Post category:Opieka / www

Obsługa stron internetowych

Natychmiast po stworzeniu strony internetowej okazuje się że to dopiero początek prac. Aby strona przyciągnęła wielu odbiorców i klientów wymaga częstych aktualizacji: zmian aktualności, poprawek cennika, dodawania nowych galerii foto, lub zmiany danych firmy.

Bardzo często popełniany jest błąd polegający na nie zmienianiu stworzonej strony. W takich przypadkach nawet ciekawe strony internetowe popadają w zapomnienie tracąc z czasem ilość odwiedzających.

Często przyczyną braku obsługi takiej strony internetowej jest po prostu brak czasu. Grandkom.pl zajmuje się obsługą stron internetowych. Jest wiele sposobów na administrację stroną internetową. Wyboru najbardziej odpowiedniego dokonujemy na podstawie konsultacji z klientem.

Obsługa stron internetowych może się sprowadzać do: poprawiania danych kontaktowych, oferty, cennika, czy nawet okresowego wprowadzania promocji. Takie zmiany na stronie mają miejsce kilka lub kilkanaście razy w roku. Konstrukcja takich stron jest na ogół prostsza co paradoksalnie oznacza że administracja nimi jest trudniejsza dla zwykłego użytkownika (na ogół nie posiadają systemu edycji treści - cms)

Większe serwisy na ogół dysponują systemami cms pomagając w obsłudze tych stron internetowych. Takie serwisy są częściej aktualizowane.

Grandkom.pl obsługuje strony internetowe wszelkich rodzajów. Koszty administrowania serwisami internetowymi czyli obsługa stron internetowych zależy od zakresu obowiązków, wielkości serwisu, skomplikowania serwisu oraz zakresu obowiązków.

Obsługa administracyjna serwisu internetowego to najlepsze rozwiązanie dla osób lub firm, które nie mogą lub nie chcą robić tego samodzielnie.

Grandkom.pl oferuje pomoc przy obsłudze stron internetowych. Jeśli czas wykonania zmian na stronie wynosi kilka godzin to ich wycena jest przygotowywana niemalże natychmiast. Dokładamy wszelkich starań aby zmiany były wprowadzane jeszcze tego samego dnia.

Nasza obsługa stron internetowych to łatwy sposób na utrzymanie strony internetowej która przyciągnie klientów. Częste i regularne aktualizowanie strony internetowej poprawia jej pozycję w wynikach wyszukiwania google zwiększając ilość wejść na stronę.

Jeśli posiadacie Państwo stronę internetową która ma zapewniać Państwu klientów to zachęcamy do podpisania umowy na stałą współpracę. Dzięki temu podpowiemy co na takiej stronie powinno się znaleźć oraz jak zwiększyć ilość potencjalnych klientów.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook