You are currently viewing Usługi informatyczne Warszawa firmy i klienci indywidualni.

Usługi informatyczne Warszawa firmy i klienci indywidualni.

Usługi informatyczne Warszawa firmy i klienci indywidualni.

Usługi informatyczne Warszawa to obecnie jeden z największych rynków teleinformatycznych. W Warszawie i w okolicach Warszawy jest największa ilość firm potrzebujących usług informatycznych. Usługi informatyczne dla firm znajdujących się Warszawie lub w okolicach Warszawy obejmują wszystkie rodzaje usług informatycznych. Może to być między innymi:
1. Pomoc komputerowa dla pracowników firmy.
2. Doradztwo it.
3. Opieka informatyczna nad siecią komputerową firmy.
4, Tworzenie stron internetowych, administracja stronami informatycznymi.

Sprzęt.

Zajmujemy się komputerami Pc i Mac (w tym: MacBook air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac, Mac Pro). Pomagamy w problemach związanych z systemami operacyjnymi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows xp, Windows Vista, Windows 7, OS X Lion, OS X Leopard, OS X Mountain Lion, OS X Mavericks, OS X Yosemite.

Klienci indywidualni:

Dla klientów indywidualnych świadczymy usługi związane z szeroko pojmowaną informatyką. Naprawiamy komputery, naprawiamy działanie programów lub całych systemów operacyjnych. Tworzymy lub naprawiamy sieci przewodowe i bezprzewodowe. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi programów komputerowych (od programów biurowych po programy graficzne).

Usługi informatyczne Warszawa firmy:

Zajmujemy się świadczeniem opieki informatycznej dla firm z Warszawy i jej okolic. Celem naszej pracy jest płynne i bezproblemowe działanie komputerów i sprzętu komputerowego w firmach korzystających z naszych usług. Dbając o komputery i dane naszych klientów zapewniamy rozwiązania backupowe dla dokumentów, na których pracują nasi klienci. Pomagamy w doborze sprzętu komputerowego i rozwiązań sieciowych. Konfigurujemy połączenia internetowe oraz sieci kablowe i bezprzewodowe w siedzibach firm znajdujących się pod naszą opieką. Zajmujemy się również szkoleniami informatycznymi pomagając we wdrożeniach nowych pracowników.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook