Oferta

Oferta

Jesteśmy Firmą świadczącą usługi z zakresu serwisu i kompleksowej obsługi komputerowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do osób prywatnych. Dzięki dopasowaniu odpowiedniego personelu do Państwa potrzeb zapewniamy minimalizację kosztów informatycznych związanych z Państwa działalnością.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pełną gamę oprogramowania użytkowego (Windows, Office, Photoshop, Autocad, Płatnik, Symfonia oraz wiele innych) takich renomowanych firm jak np. Microsoft, Adobe, Autodesk oraz całą gamę markowego sprzętu komputerowego.W ramach naszych usług, zapewniamy fachową pomoc przy wyborze sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz zapewniamy stały serwis sprawiający, że sprzęt będzie działał bez problemów. Tworzymy i zapewniamy sprawne działanie sieci lokalnych (lan i wlan), serwerów plików lub poczty czy dostępu do internetu. Administrujemy serwerami. Naprawiamy uszkodzony sprzęt lub źle działające komputery.W sytuacjach awaryjnych jesteśmy do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu z natychmiastową reakcją serwisu.Dla naszych nowych klientów oferujemy 2 godziny gratis.
Ceny załączone poniżej są tylko przybliżonymi cenami ze względu na różnorodność problemów informatycznych:

CENNIK

Oto ceny wybranych usług:

Reinstalacja komputera z systemem operacyjnym Windows (zabezpieczenie danych, zainstalowanie sterowników itd) - 150zł.

Odzyskanie danych (utraconych w wyniku np. usunięcia, sformatowania itp) - od 400zł.

Konfiguracja routera i dwóch komputerów (podstawowe ustawienia internetu, dynamiczne lub statyczne adresy ip. itp) - 150zł.

Stworzenie prostej strony wizytówki (jedna strona, dane) - 150zł.

Godzina pracy serwisanta (cena zależna od stopnia skomplikowania zadania) - od 80zł.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz