Pierwsze kroki z Macbook Air

Pierwsze kroki z Macbook Air

Apple MacBook to lekka konstrukcja, mobilność i wysokie parametry wydajności. Pamięć flash działa szybciej i jest bardziej niezawodna. Wyposażony w grafikę i procesor Intel Core piątej generacji, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zadania obliczeniowe nie stanowią problemu. Zapewnia wysoką wydajność w codziennej pracy, żywe kolory na panoramicznym ekranie, szybki czas uruchamiania i lepszą reakcję polecenia. Pracujesz bez zbędnych obaw o utratę danych, czy o opóźnienie przy uruchomieniu wielu obciążających system programów jednocześnie. To wydajna i stabilna maszyna z zawrotną szybkością transferu i podłączeniem monitorów i urządzeń peryferyjnych. Daje świetne możliwości. Ale czy wiesz jak je najefektywniej wykorzystać i jak to wszystko wykonać? Teraz wyobraź sobie, ze masz wykonać pierwsze kroki z Macbook Air samodzielnie.

Pierwsze kroki z Macbook Air

pierwsze kroki z macbook air Dlatego polecamy Wam nasze kursy, warsztaty i konsultacje. Również online. Łatwiej, szybciej i sprawniej jest, gdy przez naukę prowadzą doświadczeni nauczyciele. To pozwala uniknąć powtarzania najczęstszych błędów i osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie. Nasi szkoleniowcy, konsultanci, informatycy i serwisanci są kulturalni i kompetentni. Sami w prywatnym życiu posługują się urządzeniami Mac, zatem doskonale wiedzą jakich niespodzianek można spodziewać się przy ustanawianiu połączenia VPN Mac. Są najodpowiedniejszymi ludźmi do udzielania Państw wskazówek i przeprowadzenia szkolenia z zakresu połączeń VPN Mac. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple, a nasi pracowni są rzetelni, życzliwi i punktualni. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną.

     Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook