You are currently viewing Pierwsze ładowanie iPhone 5, iPhone 4s lub iPhone 4

Pierwsze ładowanie iPhone 5, iPhone 4s lub iPhone 4

Pierwsze ładowanie iPhone 5, iPhone 4s lub iPhone 4

Jak długo należy ładować iPhone 5, iPhone 4s lub iPhone 4 za pierwszym razem?

Kupiłeś iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3gs lub iPhone 3 i zastanawiasz się jak długo należy go ładować podczas pierwszego podłączenia do ładowania?

pierwsze ładowanie iphone

 

iPhone dysponuje nowym typem baterii pozwalającym na dowolną ilość czasu ładowania.  Oznacza to że bateria iPhone nie podlega procesowi formatowania. Oznacza to że pierwsze ładowanie nie musi trwać bardzo długo.

Nauka obsługi iPad'a i Mac'a

Szkolenia Apple.

Znacznie ważniejsze jest to aby bateria w zwykłym użytkowaniu nie spadała poniżej 20%. Oznacza to że zdrowsze dla baterii iPhone są częstsze krótkie ładowania niż pozwalanie jej na spadanie poniżej 20%.

Pierwsze ładowanie iPhone.

Istnieje oczywiście szkoła, która mówi dokładnie odwrotnie - aby formatować baterię iPhone'a niezależnie od jego technologii. Jeśli chcesz być pewien dobrego traktowania baterii możesz ładować ją przez co najmniej 6 godzin.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook