Jak używać Mac OS?

Mac rośnie w siłę na rynku, to nie ulega wątpliwości. Chociaż można się zgodzić, zę niektóre z pomysłów tej korporacji są wyraźnie dla pasjonatów i dla prestiżu. Nie mniej większość urządzeń Apple są wydajne, stabilne i znakomicie nadają się zwłaszcza do pracy z multimediami. Urządzenia, w tym te mobilne słynnej marki mają dość intuicyjną obsługę. Jak wszędzie pojawiają się czasem problemy w obsłudze, a w większości rozwiązanie jest proste. Trzeba tylko wiedzieć jak używać Mac OS. Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste. Marka proponuje użytkownikom kilka modeli zróżnicowanych i naprawdę nieźle dopasowanych do potrzeb użytkowników. Od Apple MINI po Macbooki Pro i Air. Wszystkie wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS różni się od Win'a. Jeśli już zdecydujecie się Państwo na korzystanie z urządzeń Macintosh to zapraszamy Was do siebie.

Wskazwóki organizacji MacOSx

  • Można najkrócej i żartobliwie powiedzieć, że to co znamy z Win'a, w Mac'u jest odwrotnie. Co po lewej, to po prawej; co tekstem, to ikoną; dodatkowo co biało czarne, to kolorowe, itp.
  • Z różnic organizacyjno-systemowych najpierw zauważa się np. brak typowego Dodaj/usuń programy, czy też brak typowego eksploratora plików i skrótu Mój komputer.
  • Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia.
Jak używać Mac OS

Z nami nauczysz się jak używać Mac OS sprawnie i bezpiecznie

Zdecydowanie efektywniej jest poznawać system i urządzenie pod okiem profesjonalnego szkoleniowca. Warto zaznaczyć, że kwestia jak obsługiwać Macbooka i pozostałe urządzenia Apple to nie tylko poznanie samego Mac OS. Wskazówki co do tematów niezbędnych użytkownikowi do swobodnej pracy na Mac OS znajdziesz obok. Należy również zaopatrzyć się w odpowiedniego antywirusa dla Macbooka.

Obsługa Mac OS z zasady jest spójna pod kątem wersji oprogramowania. Nieco różni się technika pracy zależnie od użytkownika, a zdecydowanie inaczej dla dziecka. Jak używać Mac OS i jak go dostawać uczymy zarówno młodych jak i starszych użytkowników. Na prośbę klienta komputerami zajmie się też nasz informatyk Mac.

Pierwsze kroki z macbook Air pod opieką profesjonalnego instruktora

Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.
Mamy bogate doświadczenie w szkoleniach, jak również nasi pracownicy w życiu prywatnym korzystają właśnie z Maców. Dlatego zapraszamy na nasz kurs obsługi Mac OS.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Jak używać Mac OS

Kupiłeś Maca? Dali Ci nowy komputer w pracy? Apple? Zastanawiasz się jak używać Mac OS?

My podpowiemy, nauczymy, wyszkolimy. Od tego jesteśmy! Przeprowadzamy zajęcia w siedzibie klientów lub w naszej Warszawskiej lokalizacji. Oferujemy elastyczność w dostosowywaniu terminów. Dopasowujemy poziom i program do potrzeb i umiejętności osób szkolony. Zapewniamy profesjonalne podejście i sympatyczną atmosferę zajęć. Nawet wprawieni użytkownicy Mac korzystają z naszych kursów poznając w ten sposób triki i porady.

Komputery Apple są komputerami o dużych możliwościach, bardzo wydajnych, jednak ich system operacyjny różni się od innych. Często jest to problemem powodującym stres nowych użytkowników. Zalecamy przeprowadzić takie szkolenie przed zakupem komputerów. Dzięki temu przy okazji szkolenia można zobaczyć różne typy komputerów Mac i dobrać odpowiedni do potrzeb.  W razie konieczności jesteśmy w stanie zapewnić MacBooki na potrzeby szkoleń.

Jak używać Mac OS? – FORMA KURSÓWJak używać Mac OS?

  • WARSZTATY - efektywne, skuteczne i w miłej atmosferze. Krótkie wykłady i serie ćwiczeń rozwijające umiejętności, wprowadzające w tajniki obsługi Maca i dające wiedzę jak rozwiązać problemy. Każdy użytkownik posiada Mac’a na którym może powtarzać czynności wykonywane przez instruktora.
  • PORADY ONLINE - szybkie, krótkie i skuteczne. Jesteśmy dostępni również na odległość. Odpowiadamy napytania, pomagamy rozwiązać problemy niewymagające dostarczenia nam komputera, pokazujemy jak wykonać daną czynność łącząc się zdalnie z Państwa komputerem,
  • SZKOLENIA - .najbardziej popularna forma nauki systemu operacyjnego Mac. Szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem zarówno w pracy z urządzeniami Apple, jak i w przeprowadzaniu szkoleń o różnej tematyce. Dostosujemy poziom i program do twoich umiejętności i potrzeb.

Szkolenia przeprowadzamy w małych grupach lub indywidualnie. Materiał przygotowany na szkolenia może być modyfikowany również na bieżąco podczas szkolenia.

Obsługa Mac OS – SZKOLENIA

I - wykład - przedstawiamy system Mac OS i opowiadamy użytkowaniu. Przydatna część wszystkim nowym użytkownikom, gdyż pokazuje gdzie można znaleźć rozwiązania znane z innych systemów operacyjnych.

II - ćwiczenia połączone z wykładem- koncentrujemy się na zastosowaniach dobranych dla danej grupy uczestników szkolenia. Przed szkoleniem zadajemy kilka pytań, aby uzyskać zarys do czego będą używane Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma 3 komentarzy

Dodaj komentarz