You are currently viewing Pomoc Apple

Pomoc Apple

Pomoc Apple

Pomoc apple - apple support dla firm pracujących na komputerach mac. Świadczymy również pomoc Apple dla klientów indywidualnych. Pomagamy również przy problemach związanych z innymi produktami firmy Apple.

Pomoc Apple: zakres usług.

Rozwiązujemy problemy z wolno lub niewłaściwie pracującymi Mac. Zajmujemy się również naprawą uszkodzonych komputerów Mac. Odzyskujemy dane oraz zajmujemy się zabezpieczaniem danych tak aby nie doszło do ich utraty. Podpowiadamy rozwiązania zabezpieczające dane. Przeprowadzamy szkolenia dla nowych i doświadczonych użytkowników. Dla nowych użytkowników pokazujemy jak szybko zacząć używać komputerów firmy Apple. Dla doświadczonych użytkowników mamy szkolenia z ułatwiania sobie pracy z Mac oraz z zabezpieczania danych. Rozwiązujemy problemy z pocztą, konfigurujemy pocztę oraz zabezpieczamy maile przed ich utratą. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów z małą ilością miejsca na Mac. Pokazujemy jak oczyszczać dysk z danych, o których użytkownicy często nawet nie wiedzieli że znajdują się na ich dyskach.

Pomoc Apple: sprzęt.

Pracujemy z komputerami iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini, Mac Pro. Zajmujemy się też synchronizacją tych komputerów z iPhone, iPad, Apple Watch oraz innymi urządzeniami.

Z przyjemnością oznajmiamy że jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku Warszawskim świadczącą apple support dla firm korzystających z komputerów i urządzeń Apple.

Apple pomoc techniczna.

 Świadczymy następujące usługi związane z komputerami apple:

- Mac Pro support

- Mac mini support

- MacBook Air support

- Mac Server support

- Mac support

- iMac support

- MacBook support

- MacBook Pro support

Zajmujemy się opieką informatyczną (apple support) dla firm posiadających od kilku do kilkudziesięciu komputerów z logiem nadgryzionego jabłka.

Jeśli komputery Mac w Twojej firmie działają wolno lub wyskakują na nich jakieś błędy to być może potrzebujesz naszych usług.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz