You are currently viewing Przenoszenie plików z windows pc na mac apple

Przenoszenie plików z windows pc na mac apple

Przenoszenie plików z Windows PC na Mac Apple

Przenoszenie plików z Windows PC na Mac OS Apple.

Produkty firmy Apple często muszą współpracować z produktami firmy Microsoft. Najczęstszym polem współpracy jest dostęp do danych. Współdzielenie i przenoszenie danych może przybierać różne formy zależnie od możliwości, infrastruktury teletechnicznej oraz potrzeb użytkowników.

Przenoszenie plików z Windows PC na Mac OS Apple. Dysk USB.

Absolutnie najprostszą formą przenoszenia plików między komputerami PC i Mac są pendrive. Dzięki wykorzystaniu pendrive do można wykonać jednocześnie kopię zapasową tych plików na zewnętrznym dysku. Niestety oczywistą wadą rozwiązania jest konieczność przerzucania się pendrive między komputerami.

Przenoszenie plików z Windows PC na Mac OS Apple. Udostępnione pliki w sieci. 

Udostępnienie plików lub katalogów jako zasobu sieciowego może być wydajnym i tanim rozwiązaniem. Dzięki udostępnieniu katalogu na Mac lub Pc pozostałe komputery będą widziały te same pliki z których korzysta komputer posiadający te dane. Aby to wykonać nie trzeba nic kupować także jest to bardzo tanie rozwiązanie. Wystarczy wejść w udostępnianie plików w Windows lub Mac OS i odpowiednio je skonfigurować. Wadą tego rozwiązania często bywa niestabilność takiego udostępniania.

Przenoszenie plików z Windows PC na Mac OS Apple. Dysk sieciowy. 

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest posiadanie dysku sieciowego. Koszty takiego rozwiązania zaczynają się już od tysiąca złotych. Taki dysk sieciowy jest małym komputerem, który dla użytkownika widnieje jako nowy dysk do którego ma dostęp jego komputer. Jest to bardzo stabilne rozwiązanie zapewniające jednocześnie możliwość wykonywania kopii zapasowej dokumentów i plików związanych z pracą. Taki dysk sieciowy zapewnia również możliwość rozwiązania problemu pojemności dysku komputerów gdyż duża część danych może być przetrzymywana poza komputerem. Niewątpliwie jest to najbardziej polecane rozwiązanie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz