You are currently viewing Jak używać Macbooka?

Jak używać Macbooka?

Jak używać Macbooka?

Jesteś nowy w świecie Mac? Nie wiesz jak rozpocząć pracę z Mac? Może jesteś wdrożonym użytkownikiem, ale chcesz nauczyć się czegoś więcej? A może zaawansowanym, który trafił na nietypowy problem? Nauczymy Cię JAK UŻYWAĆ MACBOOKA. Zapraszamy na kursy, szkolenia, warsztaty i porady oraz oferujemy serwis pogwarancyjny, Mac pomoc i opiekę techniczną.

Chcesz wiedzieć jak używać Macbooka?

Główną zaletą komputerów Mac jest ich stabilność pracy oraz niezawodność. Ilość wezwań pomocy technicznej do komputerów mac jest kilkakrotnie mniejsza od wezwań do „Windowsów”. Przekłada się to oczywiście na oszczędności w dłuższej perspektywie.

Forma naszego szkolenia Mac.

Szkolenia Mac przeprowadzamy w naszej siedzibie lub u naszych klientów. Zalecamy szkolenia w małych grupach lub w formie indywidualnych spotkań. Standardowe szkolenie dla nowego użytkownika zajmuje 3 godziny. Wychodzimy z założenia, że użytkownik miał wcześniej kontakt z systemem Windows. Dlatego szkolenie zwykle koncentruje się na różnicach między tymi systemami oraz na sposobach na najbardziej wydajne wykorzystywanie komputerów i systemu Mac OS. Dla osób bardziej zaawansowanych przygotowujemy program szkolenia przystosowany do ich rodzaju pracy oraz problemów, z którymi się mierzą najczęściej.

Sprzęt wykorzystywany w czasie szkoleń. 

Szkolenia przeprowadzamy na różnych komputerach Mac. Szkolimy na MacBook, MacBook Pro oraz MacBook Air. Nie używamy do szkoleń iMaców gdyż ze względu na swoje znaczne rozmiary nie są wygodne. Dzięki zastosowaniu różnych komputerów w czasie szkolenia kursanci mogą sprawdzić różne urządzenia i zdecydować, na których z nich chcą pracować.  Szkolimy też na sprzęcie należącym do kursantów lub zleceniodawców. Jest to lepsze rozwiązanie, ponieważ wiele zmian dotyczących dostosowywania ustawień Mac OS zostanie od razu wprowadzonych do urządzeń osób szkolonych. Często w czasie kursu są rozwiązywane początkowe problemy z działaniem komputerów. Możemy w czasie szkolenia omówić i przeprowadzić synchronizację iPhone, iPad lub Apple Watch. Dodatkowe urządzenia w połączeniu z Mac potrafią znacznie podnieść wygodę pracy.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Poleamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz