Usunięte pliki na Mac. Quicksand.

Usunięte pliki na Mac. Quicksand

Usunięte pliki na Mac. Quicksand.

MAC: Jest pewien problem z iCloud. Polega on na tym że trzeba pamiętać aby zabezpieczyć swoje pliki z Mac (np. przed przypadkowym usunięciem). Quicksand jest aplikacją, która dba o to abyśmy nie utracili plików. Aplikacja automatycznie zapisuje na icloud wszystkie te pliki które zostały otwarte na Mac.

Usunięte pliki na Mac? Quicksand!

Za każdym razem gdy otwieramy plik, Quicksand zapisuje go na dysku wybranym przez użytkownika. Można oczywiście go tak ustawić aby pewne bardzo duże pliki nie były zapisywane. Można wybrać rodzaje plików, które mają być zabezpieczone przed utratą. Lub ustawić pewną maksymalną ilość plików, która będzie utrzymywana na backupie. Takie zabezpieczenie jest bardzo cenne. O takiej aplikacji można zapomnieć natychmiast po jej zainstalowaniu ale przyda się jak tylko zaginą pliki naszego macka (np. jeśli ktoś niechcący je usunie).

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz