You are currently viewing Apple kursy, szkolenia

Apple kursy, szkolenia

Apple kursy, szkolenia

Na rynku istnieje wiele firm oferujących szkolenia komputerowe. Jednak tylko część z nich, organizująca Apple kursy, szkolenia te prowadzi jednocześnie z obsługi Mac OS i urządzeń Apple. Jeszcze mniejsza część jest bardzo elastyczna terminowo i do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Ale czy jest inna firma, którą tworzą pasjonaci Apple, używający na co dzień produktów tej marki i znająca urządzenia i system tak doskonale jak my?  Nasi szkoleniowcy, informatycy i konsultanci podchodzą do szkoleń profesjonalnie i z zaangażowaniem, są kulturalni i kompetentni, bo Apple to ich pasja.

Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach i warsztatach. Proponujemy bardzo bogatą ofertę zajęć, w tym:Apple kursy, szkolenia

  • kursy cykliczne
  • szkolenia doraźne
  • konsultacje
  • wykłady
  • porady online
  • stałą pomoc techniczną
  • umowę informatyczną
  • serwis pogwarancyjny.

Nasze Apple kursy, szkolenia to:

Pakiet usług dedykowany zarówno dla małych firm prywatnych, korporacji, instytucji państwowych jak i klientów indywidualnych oraz szkół. Szkolenia przeprowadzamy na obecnych systemach operacyjnych lub na wcześniejszych systemach operacyjnych (jeśli takie są zainstalowane u klienta). Przed rozpoczęciem szkoleń sugerujemy rozmowę wstępną, na której określimy Wasze predyspozycje, potrzeby i już posiadaną wiedzę o urządzeniach Mac i Apple. Na tej podstawie dobierzemy, zmodyfikujemy, lub od podstaw opracujemy najodpowiedniejszy program kursu. Będzie możliwy do modyfikowania nawet w trakcie zajęć. Możemy tez ustalić jednorazowy kurs, aby rozwiązać konkretne nurtujące Was problemy z Mac - ta opcja jest szczególnie polecana zaawansowanym użytkownikom, którzy natrafili na jedną z zawiłości Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu i innych miastach Polski. W naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz