Prosty zaawansowany Mac

Tak jest, prosty zaawansowany Mac jest możliwy pod warunkiem, ze wybierzesz odpowiednią emtodę nauki, np. z instruktorem pasjonatem,, a dodatkowo informatykiem Mac. Wtedywystarczy odezwać się do nas, entuzjastó i użytkowników Mac, telefonicznie lub mailowo. Następnie zwięźle przedstawić p. Grzegorzowi lub p. Justynie czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Kolejnym krokiem jest wspólne ustalenie indywidualnego programu szkolenia. Potem dobieramy szkoleniowca a na koniec przechodzicie kurs pod czujnym okiem anielsko cierpliwego trenera i gotowe! Nic trudnego, prawda? A jak czego może nauczyć Was zaawansowany Mac? Zapraszamy do akademii Maca!

Prosty zaawansowany Mac - tylko jak?

Jeśli potrzebujesz coś powtórzyć z zakresu podstawowej obsługi Maca to też dorzucimy. Podsumowując nauczymy Cię po prostu jak obsługiwać Maca w sposób bezpieczny i wydajny. A dodatkowo tak, żeby była z tego frajda, bo przecież Apple to również duże możliwości rozrywki, jak filmy, gry, rozmowy i edycja fotografii i montaż multimediów. Natomiast użytkownikom początkującym, nawet takim, którzy dopiero co kupili sobie Maca mzmy jeszcze inną propozycję. Możemy spotkać się na rozszerzone szkolenie, gdzie nauczycie się od postaw wszystkiego, co konieczne do prawidłowej pracy na Mac. Następnie "dokleimy" zagadnienia zaawansowane aby ułatwić Wam życie. Bo czemu nie?

Zaawansowany Mac

A co gdy korzystasz z Maca, ale chcesz usprawnień i uporządkowania wiedzy? Może zaawansowany Mac? W grę wchodzi szczegółowa konfiguracja Mac. Jednak na tym nie koniec. Jest jeszcze ustawienie urządzeń, np drukarek, czy też konfiguracja Apple Glass. Dodatkowo na znaczeniu zyskuje kryterium różnicujące sposób konfiguracji. Są to potrzeby i sposób korzystania z Maca. Poniżej opiszemy Wam w zarysie program przykładowego kursu, na którym gwiazdą jest zaawansowany Mac.

Jak to wygląda?

To oczywiście tylko przykładowe tematy, które zawiera zaawansowany Mac. Poza tematami, które znajdują się w pełnej ofercie szkolenia możemy program kursu rozszerzyć o zagadnienia interesujące kursanta.

 1. zaawansowanej i szczegółowej konfiguracji Maca i urządzeń peryferyjnych oraz sieci
 2. ustawień i kontroli prywatności swojej, Waszej Rodziny i współpracowników
 3. zasad aktualizacji systemu i aktualizacji MacOS pod kątem bezpieczeństwa - czyli co, i kiedy, i dlaczego
 4. płynnej i bezpiecznej pracy z multimediami
 5. udostępniania zasobów i streamingu
  pracy z dodatkowymi usługami jak AppleTV
 6. zabezpieczania danych, jak również fizycznego bezpieczeństwa Waszych laptopów
 7. i bonusowo innych urządzeń
  pracy na wielu urządzeniach jednocześnie i koordynacji ich zależności od siebie wzajemnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook