You are currently viewing Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie wideo w aplikacji Facebook

Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie wideo w aplikacji Facebook

Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie wideo

w aplikacji Facebook

Kiedyś podczas przeglądania Facebooka użytkownicy musieli wcisnąć przycisk Play na umieszczonym wideo. Ostatnie zmiany wprowadziły automatyczne odtwarzanie wideo, działa to w taki sposób, że gdy tylko zobaczymy na ekranie naszego telefonu wideo zostanie ono bez żadnego pytania odtworzone. Efekt? Zwiększona ilość danych które pobieramy, bo przecież mogliśmy już widzieć dany film i nie odtworzylibyśmy go gdyby zależało to od nas.

Na szczęście jest możliwość zablokowania automatycznego odtwarzania wideo, albo ustawienie odtwarzania tylko gdy jesteśmy połączeni z siecią WiFi. Aby to zrobić należy:

Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie wideo w aplikacji Facebook

1. Przejść do Ustawień

2. Wybrać ustawienia aplikacji Facebook

3. Jeszcze raz w Ustawienia

4. W zakładce VIDEO wybrać opcję Auto-play

5. Zaznaczamy Wi-fi only jeśli chcemy żeby Facebook automatycznie odtwarzał wideo kiedy jesteśmy połączeni z siecią WiFi, albo Off jeśli nie chcemy tej usługi w ogóle.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook