You are currently viewing Jak wyłączyć zakupy wewnątrz aplikacji? iPhone, iPad.

Jak wyłączyć zakupy wewnątrz aplikacji? iPhone, iPad.

Jak wyłączyć zakupy wewnątrz aplikacji? iPhone, iPad

Jak wyłączyć zakupy wewnątrz aplikacji? iPhone, iPad.

Masz iPhone'a lub iPada i zastanawiasz się jak zablokować zakupy wewnątrz aplikacji? Jest to bardzo częsty problem użytkowników urządzeń apple. Mechanizm zakupowy wbudowany w aplikację czasami powoduje niechciane zakupy przez dzieci lub znajomych właścicieli telefonów. Oto krótki opis jak zabezpieczyć się dodatkowym kodem przed możliwością wykonania takich zakupów.

1. Uruchom "Ustawienia" z ekranu domowego

2. Wejdź w zakładkę "Ogólne".

3. Przewiń niżej aby wejść w zakładkę "Ograniczenia":

Zakupy wewnątrz aplikacji

4.  Następnie włącz ograniczenia. Po tym kroku należy wprowadzić PIN, który będzie zabezpieczał zakupy. Jeśli używasz kodu PIN do odbezpieczenia telefonu to sugerujemy użycie innego kodu (dzieci mogą znać kod do odbezpieczenia telefonu).

5. Po włączeniu ograniczeń przewiń niżej aby zobaczyć blokadę zakupów:

6. "Zakupy w programach" to funkcja która włącza lub wyłącza możliwość kupowania wewnątrz aplikacji. Sugeruję również zmienić opcję "Wymagane hasło" na "Natychmiast". Obie te opcje uchronią nas przed niechcianymi zakupami ;-).

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz