You are currently viewing Obsługa Mac OS

Obsługa Mac OS

Obsługa Mac OS

Nowy komputer? Sprzęt służbowy? Dziewczyna ma problem z maszyną? A może prezent? W każdym przypadku obsługa Mac OS. Jak sobie poradzić? Polecamy nasze kursy przeznaczone dla użytkowników na różnych poziomach zaawansowania, również początkujących. Przeprowadzamy zajęcia w siedzibie klientów lub w naszej Warszawskiej lokalizacji. Komputery Apple są komputerami, pozwalającymi pracować bardzo wydajnie, jednak ich system operacyjny różni się istotnie od innych. Często jest to problemem powodującym stres nowych użytkowników, a nawet wieloletni użytkownicy Mac korzystają z naszych kursów poznając w ten sposób triki i porady. Zalecamy przeprowadzić takie szkolenie przed zakupem komputerów. Dzięki temu przy okazji szkolenia można zobaczyć różne typy komputerów Mac i dobrać odpowiedni do potrzeb.  W razie konieczności jesteśmy w stanie zapewnić MacBooki na potrzeby szkoleń.

Obsługa Mac OS – FORMAobsługa Mac OS

  • WARSZTATY - efektywne, skuteczne i w miłej atmosferze. Krótkie wykłady i serie ćwiczeń rozwijające umiejętności, wprowadzające w tajniki obsługi Maca i dające wiedzę jak rozwiązać problemy. Każdy użytkownik posiada Mac’a na którym może powtarzać czynności wykonywane przez instruktora.
  • PORADY ONLINE - szybkie, krótkie i skuteczne. Jesteśmy dostępni również na odległość. Odpowiadamy napytania, pomagamy rozwiązać problemy niewymagające dostarczenia nam komputera, pokazujemy jak wykonać daną czynność łącząc się zdalnie z Państwa komputerem.

Szkolenia przeprowadzamy w małych grupach lub indywidualnie. Materiał przygotowany na szkolenia może być modyfikowany również w czasie szkolenia.

Obsługa Mac OS – SZKOLENIA

I - wykład - przedstawiamy system Mac OS i opowiadamy użytkowaniu. Przydatna część wszystkim nowym użytkownikom, gdyż pokazuje gdzie można znaleźć rozwiązania znane z innych systemów operacyjnych.

II - ćwiczenia połączone z wykładem- koncentrujemy się na zastosowaniach dobranych dla danej grupy uczestników szkolenia. Przed szkoleniem zadajemy kilka pytań, aby uzyskać zarys do czego będą używane Mac.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz