You are currently viewing Szkolenia Apple

Szkolenia Apple

Szkolenia Apple

Szkolenia Apple dla nowych i doświadczonych użytkowników. Szkolimy z obsługi komputerów Mac oraz iPhone, iPad, Apple Watch i innych urządzeń marki Apple. Szkolimy w formie indywidualnych spotkań lub w małych grupach. Przeprowadzamy kursy w naszej siedzibie, u Klientów lub w uzgodnionej lokalizacji.

Sprzęt, zakres i forma szkolenia.

Szkolimy z obsługi wszystkich rodzajów komputerów Apple. Zapewniamy sprzęt szkoleniowy, choć zalecamy jednak korzystanie z własnego Maca na kursie. Pozwoli to lepiej poznać urządzenie i dostosować je do Państwa indywidualnych wymagań już w trakcie kursu. Pomożemy też skonfigurować urządzenia Apple, drukarki, dyski i inne.

Kursy prowadzimy w formie wykładu i ćwiczeń. Szkolimy indywidualnych użytkowników i małe grupy. Dla dużych grup proponujemy wykłady z ciekawymi przykładami. Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.

W czasie szkolenia pokazujemy podstawy systemu Mac OS, jak również elementy, które różnią go od innych systemów operacyjnych. Zaczynamy od najważniejszych elementów pracy na komputerze Mac, takich jak dock, biurko czy finder aby już na początku użytkownik wiedział jak odnaleźć się w nowym systemie. W dalszej części szkolenia omawiamy mniej widoczne elementy systemu zaczynając od tych najważniejszych. Następnie omawiamy te rzadziej używane, ale naszym zdaniem pozwalające ułatwić prace na komputerze z logiem nadgryzionego jabłka. W ostatniej części szkolenia pokazujemy elementy systemu operacyjnego Mac ważne dla użytkownika. W przypadku każdego użytkownika są to inne elementy dlatego często ten element szkolenia wygląda różnie dla różnych odbiorców.

Szkolenia ApplePOZIOMY

  • Początkujący -nauka krok po kroku, przydatne informacje i ćwiczenia. Wdrożenie w środowisko Mac.
  • Zaawansowany - ugruntowanie wiedzy podstawowej. Przedstawienie funkcji zaawansowanych i tricków Mac, automatyzacja i optymalizacja pracy, bezpieczeństwo danych i organizacja pracy.

Aby dostosować szkolenie ustalamy wymagania, umiejętności i aktualną wiedzę kursanta na wcześniejszej rozmowie lub prosimy o wypełnienie formularza.

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

 

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz