Kurs Excel Warszawa weekend

Kurs Excel Warszawa weekend

Kurs Excel Warszawa weekend. Excel.

Excel to program, bez którego wielu pracowników biurowych nie wyobraża sobie pracy. Jest to program wykorzystany przez zarówno zaawansowanych użytkowników jak i przez nowicjuszy. Jednak jedynie zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystać jego pełen potencjał. Excel może być nieocenioną pomocą w pracy każdego biura. Program ten dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu można spotkać w każdym biurze.

Kurs Excel Warszawa weekend. Podstawy i zaawansowany.

Oferujemy podstawowy lub zaawansowany poziom kursów z programu Microsoft Excel. Jeśli kursant nie jest pewien swojego poziomu to możemy to ustalić na podstawie krótkiej rozmowy. Pomimo podziału na podstawowy i zaawansowany staramy się dostosowywać nasze szkolenia do poziomu kursantów. Poziom podstawowy obsługi programu MS Excel wystarczy dla większości pracowników firm, którzy mają styczność z tym programem.  Poziom zaawansowany sugerujemy dla użytkowników, którzy chcą przyśpieszyć swoją pracę i mają większy kontakt z liczbami.

Kurs Excel Warszawa weekend. Intensywnie lub systematycznie.

Jesteśmy w stania prowadzić intensywne kursy MS Excel. Jeśli odbiorcy zależy na szybkim przyswojeniu dużej porcji wiedzy to możemy przeprowadzić takie szkolenie. Zalecamy jednak aby oddzielne części szkolenia nie były większe niż 4 godziny. Po przeprowadzeniu takiej części szkolenia sugerujemy przerwę aby pozwolić zregenerować się szarym komórkom kursanta. Takie intensywnie przeprowadzone kursy mają tą zaletę że szybko pozwalają rozpocząć pracę związaną z zaawansowanym wykorzystaniem programu Excel.

Możemy również przeprowadzić systematyczne kursy Excela rozłożone na dłuższe okresy czasu. Dzięki temu kursant ma dużo czasu na przyswojenie wiedzy i samodzielne przećwiczenie poznanych funkcji. Dzięki temu możemy również przez dłuższy czas zapewniać pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z Excelem, które napotka użytkownik w pracy.

Kurs Excel Warszawa weekend. Często zadawane pytania.

Czy jeden weekend wystarczy do opanowania Excela w stopniu podstawowym?

Tak. Czy jeden weekend wystarczy do opanowania zaawansowanego Excela? Zaczynając od poziomu podstawowego - Tak.

Zaczynając od zera: tylko przy bardzo dużym nakładzie pracy ze strony kursanta.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook