You are currently viewing Apple dla początkujących

Apple dla początkujących

Apple dla poczatkujących

Apple dla początkujących - kursy i warsztaty dla nowych użytkowników komputerów i urządzeń Apple. Szkolenia indywidualne lub w małych grupach. Kursy również w miejscu pracy lub zamieszkania osoby szkolonej.

Apple dla początkujących? Proszę bardzo. 

Komputery i urządzenia mobilne firmy Apple charakteryzują się niezwykłą łatwością ich użytkowania. Jak tylko pozna się ich podstawy ;-). Często słyszy się twierdzenie że są one bardzo intuicyjne. Jest to prawdą ale tylko dla użytkowników, którzy mają już pewne doświadczenie w korzystaniu z nich. Warto wiedzieć również że iPhone i iPad mają taki sam system operacyjny zainstalowany na ich pokładzie ale komputery Mac mają już zupełnie inne oprogramowanie systemowe. Łączy je stabilność działania ale są to zupełnie inne systemy.

Apple dla początkujących w kilka godzin. 

Nasze kursy dla początkujących przewidujemy dla dwóch kategorii użytkowników:

  1. Użytkownicy, którzy mieli styczność z innymi systemami operacyjnymi np. Windows. Dla tych kursantów przewidujemy szybki kurs trwający w opcji indywidualnej 3 godziny. W tym czasie przedstawiamy system Mac OS opierając się na jego różnicach i podobieństwach do Windows. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko wprowadzić użytkownika w Mac OS - pokazując gdzie znajdują się znane mu elementy.
  2. Osoby, które wcześniej nie miały styczności z komputerami. Są to najczęściej seniorzy, którzy wybrali Mac jako swój pierwszy komputer. Naszym zdaniem jest to doskonały wybór. Mac oferuje prostotę, jaką trudno znaleźć w systemie Windows lub Linux. W tych przypadkach szkolenia wymagają większej ilości godzin i na ogół rozkładane są na kilka spotkań.

Apple - Mac, iPhone, iPad. 

Nasze szkolenia możemy skoncentrować na komputerach Mac, iPhonach lub iPadach. Jeśli w domu znajdują się wszystkie te urządzenia podpowiemy, które z nich warto wykorzystać do poszczególnych prac lub zadań domowych. Urządzenia te oferują różne możliwości oraz zapewniają różną wygodę korzystania z nich. Warto dobrze dobrać urządzenie do zadania z jakim się mierzymy.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz