You are currently viewing Szkolenie Excel Warszawa

Szkolenie Excel Warszawa

Szkolenie Excel Warszawa

Szkolenie Excel Warszawa: Szkolenia z programu MS Excel w Warszawie. Małe grupy lub indywidualne szkolenie. Poziom podstawowy, zaawansowany lub dopasowany do klienta.

Szkolenie Excel Warszawa. Program Excel.

Ms Excel to jeden z najbardziej popularnych programów biurowych. Obok MS Word jest to jeden z najczęściej używanych programów w biurze. Jest to też jeden z niewielu programów, który może tak bardzo przyśpieszyć lub ułatwić pracę w biurze lub w domu.

Szkolenie Excel Warszawa. Poziom podstawowy lub zaawansowany.

Przeprowadzamy szkolenie z Excela zarówno z poziomu podstawowego jak i zaawansowanego. Poziom szkolenia zawsze dopasowujemy do odbiorców szkolenia. Staramy się organizować materiał tak aby był przyswajany przez wszystkich uczestników szkolenia. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny program szkolenia wybierając elementy, które się na nim pojawią. W takim przypadku przesyłamy program szkolenia podstawowego i zaawansowanego i wspólnie wybieramy elementy, które pojawią się na szkoleniu.

Szkolenie Excel Warszawa. Forma szkolenia i czas szkolenia.

Nasze szkolenia przeprowadzamy formie spotkań trwających około 4-6 godzin. Taka długość szkolenia gwarantuje dobre przyswajanie materiałów przedstawianych na szkoleniu. Długość trwania takich spotkań dostosowujemy do możliwości naszych klientów. Szkolenia przeprowadzamy w tygodniu w godzinach pracy biur lub popołudniami. Możemy również przeprowadzać szkolenia w weekendy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szybkie szkolenia (dzień po dniu) lub rozłożone w czasie - np. raz w tygodniu.

Szkolenie Excel Warszawa - małe grupy lub indywidualne szkolenia.

Nasze szkolenia zawsze staramy się przeprowadzać w małych grupach lub indywidualnie. Dzięki temu mamy pewność przyswajania materiału przez wszystkich odbiorców kursu.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

  1. Małgorzata Czechowiecka

    Czy przeprowadzacie Państwo kursy również poza Warszawą?

Dodaj komentarz