You are currently viewing Kursy indywidualne Excel Warszawa

Kursy indywidualne Excel Warszawa

Kursy indywidualne Excel Warszawa

Kursy indywidualne Excel Warszawa. Excel.

Kursy indywidualne Excel Warszawa: Excel jest wyjątkowym programem. Jego możliwości są olbrzymie. To samo tyczy się jego ilości opcji. Podstawy obsługi programu Excel można przyswoić bardzo szybko. Jednak najciekawsze jest to że wraz ze wzrostem umiejętności użytkownik napotyka coraz to nowsze możliwości jakie daje program Excel. Dlatego program ten jest jednym z najpopularniejszych programów dostępnych na rynku.

Kursy indywidualne Excel Warszawa. Indywidualnie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze indywidualne kursy były jak najbardziej efektywne dla ich odbiorców. Dzięki zastosowaniu indywidualnego kursu możemy znacznie zwiększyć prędkość nauki. Możemy też w razie potrzeby poświęcić odpowiednią ilość czasu na przyswojenie ważnego fragmentu materiału.

Kursy indywidualne Excel Warszawa. Podstawowy lub zaawansowany.

Nasze indywidualne kursy Microsoft Excel możemy prowadzić na podstawowym lub zaawansowanym poziomie. W przypadku indywidualnych kursów przed przystąpieniem do kursu zalecamy, krótką rozmowę na temat poziomu kursanta. W niektórych przypadkach okazuje się że kursant dysponuje już pewną wiedzą i można zacząć od nieco bardziej zaawansowanego poziomu.

Kurs excel zaawansowany lub podstawowy. Dopasowywany zakres.

Zawsze dopasowujemy zakres szkolenia do potrzeb naszych klientów. W przypadku indywidualnych kursów możemy wybrać interesujące odbiorcę zagadnienia tak aby w bardzo krótkim czasie mógł wykonywać powierzone w pracy zadania. Jeśli istnieje taka potrzeba to kurs może odbywać się na wskazanych przez kursanta plikach. Dzięki temu od razu zaprezentowane zostaną rozwiązania problemów spotykanych na co dzień przez kursanta.

Kursy indywidualne Excel Warszawa. Terminy.

Terminy dostępne dla kursantów prezentowane są na indywidualną prośbę klienta. Jesteśmy w stanie szkolić również w terminach popołudniowych lub weekendowych. Dokładamy wszelkich starań aby spotkanie zostało zorganizowane w przeciągu tygodnia lub dwóch od kontaktu z kursantem.

Kursy indywidualne Excel Warszawa. Miejsce.

Standardowo nasze indywidualne kursy są przeprowadzane w naszym biurze. Jednak w przypadku takiego zainteresowania możemy przeprowadzić kursy w biurze lub domu klienta. W takich przypadkach możemy w czasie pracy wykorzystywać komputer klienta lub nasz.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

  1. Marta

    Czy kursy mogą odbywać się u mnie w domu?

Dodaj komentarz