You are currently viewing Obsługa Mac Os X

Obsługa Mac Os X

Obsługa Mac Os X

Apple proponuje użytkownikom kilka ciekawych i użytecznych urządzeń. Wszystkie wyposażone w producencki system Mac OS x, w różnych wariantach, zależnie od rodzaju urządzenia. Od Mac OS w komputerach, po iOS w telefonach. Różni się on najmocniej w przypadku komputerów. Najpierw zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, a w przypadku reszty urządzeń mobilnych to oparcie komunikacji z systemem na symbolach. Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air czy Mac mini. Nasza firma i instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

  • Dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt.
  • Przeszkolimy Państwa w zakresie korzystania z systemu Mac OS na różnych urządzeniach Apple.
  • Wspólnie dostosujemy komputery i urządzenia mobilne do Państwa indywidualnych potrzeb.
  • Podłączymy urządzenia do sieci Wi-Fi i połączymy je z urządzeniami innych marek, jak drukarki, czy dodatkowe monitory.

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X” to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo instalujemy i uczymy obsługi MS Office. Uczymy jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

Obsługa Mac OS X – podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac Obsluga Mac Os X

POZIOMY

– podstawowy
– średnio-zaawansowany
– zaawansowany
– tematyczny

ORGANIZACJA
– grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
– dla klientów indywidualnych
– korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy
– wykłady dla dużej liczby osób

LOKALIZACJA:
nasze Warszawskie biuro przy ul. Gandhi, u klienta, lub w uzgodnionej lokalizacji.


Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz