You are currently viewing Mac konsultanci

Mac konsultanci

Mac konsultanci

Specjalizujemy się w Mac'ach, a nasi Mac konsultanci sami używają sprzętu Apple. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w usługach informatycznych , konsultacjach i prowadzeniu kursów. Nasi Mac konsultanci są rzetelnymi i kulturalnymi specjalistami. Mac konsultanci pomagają dużym korporacjom, kancelariom, małym firmom, również prywatnym użytkownikom. Dysponujemy konsultantami również w weekendy i popołudniami.

Nasi Mac konsultanci - JACY SĄ?Mac pomoc

Dyspozycyjni i elastyczni. Kompetentni i doświadczeni. Zawsze na czas i dostępni:

 1. w naszej Warszawskiej siedzibie na Ursynowie - po uprzednim umówieniu się na konsultacje,
 2. online - jeśli problem jest do rozwiązania bez konieczności fatygowania    klienta, lub by Mac konsultanci wyjeżdżali do klienta, nasi Mac konsultanci połączą się ze zbuntowaną maszyną zdalnie i rozwiążemy problem za pomocą współdzielenia pulpitu.

Konsultacji udzielamy w trybie zwykłym i awaryjnym (o przyspieszonym czasie reakcji).

RODZAJE USŁUG z zakresu Mac konsultanci

 1. doraźna,
  2. pomoc cykliczna,
  3. stała umowa informatyczna,
  4. czynności jednorazowe,
  5. warsztaty i kursy z zakresu obsługi Mac i iOS, oraz najpopularniejszych programów, np. Excel, Photoshop itp.

Nasi Mac konsultanci udzielają kompleksowo porad i pomocy. Między innymi podpowiedzą Ci jaki sprzęt dobrać, przygotują ofertę zakupową. Zapiszą na szkolenie w dogodnym terminie Ciebie, lub twoich pracowników i dobiorą odpowiedni program i poziom interesującego Cię kursu. Podadzą również orientacyjny koszt i termin usługi serwisowej, zarezerwują serwisanta i wykonają wiele innych usług aby ułatwić Ci rozwiązanie problemu lub usprawnić pracę. Będą też w stałym kontakcie z klientem, np. mailowo, lub telefonicznie. Są też dostępni na chacie. Nasi Mac konsultanci zajmują się wszystkimi rodzajami urządzeń Apple i urządzeniami innych marek współpracującymi z Apple.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz