You are currently viewing Jak kopiować na Macu

Jak kopiować na Macu

Jak kopiować na Macu

Kopiowanie danych jest jedną z podstawowych czynności. Jednak Mac OS i sprzęt Apple istotnie różnią się od pozostałych znanych systemów i marek. Mac dla początkujących nie jest oczywisty, a pierwsze kroki, w tym np. jak kopiować na Macu, mogą być frustrujące. Po szkoleniu użytkownicy zauważą podobieństwa do znanych im systemów. Po dodatkowych wskazówkach też przewagi Mac OS nad Windows, a jeśli jednak będzie potrzeba - sprawnie zainstalują Windows na Macu.

Jak kopiować na Macu i nie tylko, czyli MAC SZKOLENIA.

Jak kopiować na MacuINDYWIDUALNIE – dla pojedynczych, wymagających użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem początkujących. Prowadzone online, u klienta lub w naszej siedzibie. Taki tryb szkolenia pozwala na maksymalne skoncentrowanie się na osobie szkolonej i łatwej modyfikacji programu szkolenia.
GRUPY – skierowane do małych przedsiębiorstw i większych firm, które zmieniają sprzęt, lub chcą podszkolić pracowników. Praktyczne i oszczędzające czas szkolenie pozwoli w zespole podnieść i wyrównać umiejętności i uzupełniać się w pracy.

W czasie szkolenia pomagamy również w przeniesieniu danych na nową maszynę, konfiguracji poczty czy programów. Pomagamy w synchronizacji iUrządzeń. Opowiadamy o Mac OS, pokazując podstawowe elementy. Pokazujemy jak używać go w codziennej pracy i jak wykonywać czynności znane użytkownikom z Windows. Odpowiadamy na pytania, w tym jak kopiować na Macu i rozwiązujemy problemy. Szkolenia prowadzimy również online, a wszystkie nasze kursy obejmują różne poziomy zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

INNE USŁUGI

Oferujemy kompleksową Mac POMOC. Jeśli Potrzebujecie Państwo konfiguracji, synchronizacji z iUrządzeniami i sprzętem innych marek, zabezpieczenia danych, naprawy, przyspieszenia pracy lub innych usług informatycznych zapraszamy do kontaktu. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji nawet w weekendy, a szkoleniowcy prowadzą kursy również popołudniami. Mac konsultanci podadzą orientacyjne ceny i terminy usług, dobiorą program szkoleń i zapiszą na kurs, oraz zarezerwują serwisanta i przygotują ofertę sprzętu. Oferujemy pomoc doraźną, na zlecenie lub stałą umowę informatyczną.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta, lub
po dostarczeniu nam sprzętu oraz kursy online.

 

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz