obsługa informatyczna cennik

Obsługa informatyczna cennik

Zobacz naszą ofertę usług informatycznych

Obsługa informatyczna cennik to często szukane wyrażenia, na które ciężko odpowiedzieć. Cennik usług informatycznych jest zależny od profilu działalności firmy dla której te usługi informatyczne mają być świadczone oraz od zakresu działań, które będą świadczone Umowa na świadczenie usług informatycznych obejmuje takie rzeczy jak:
1. Doradzanie w sprawach komputerowych czyli doradztwo it.
2. Serwis informatyczny czyli naprawa komputerów, naprawa laptopów, naprawa notebooków, naprawa drukarek.
3. Odzyskiwanie danych utraconych lub zagubionych.
4. Obsługa sieci informatycznej.
5. Obsługa sklepu internetowego lub zwykłego (w takim przypadku jest to dbanie o sprawne działanie sieci komputerowej bezprzewodowej i przewodowej oraz komputerów w niej pracujących).
6. Obsługa stron internetowych. Profesjonalne tworzenie stron internetowych i administracja stronami internetowym już stworzonymi. Aktualizacje stron internetowych.
7. Serwisy internetowe, tworzenie, administracja i aktualizację.
8. Wdrożenia nowych systemów.
9. Wsparcie informatyczne dla pozostałych działów firmy.
Nie wszystkie te usługi informatyczne muszą być objęte w dokumencie nazwanym umowa na świadczenie usług informatycznych. Umowy informatyczne obejmujące tylko kilka tych elementów również mogą się różnić ze względu na zakres usług. Dlatego "usługi informatyczne cennik" to rzecz bardzo trudna do znalezienia. Najczęściej taka umowa na usługi informatyczne jest dopracowywana przez dwie strony.

 Zajmujemy się komputerami Pc i Mac (w tym: MacBook air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac, Mac Pro). Pomagamy w problemach związanych z systemami operacyjnymi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows xp, Windows Vista, Windows 7, OS X Lion, OS X Leopard.

Obsługa informatyczna - CENNIK

Oto ceny wybranych usług:

Reinstalacja komputera z systemem operacyjnym Windows (zabezpieczenie danych, zainstalowanie sterowników itd) - 150zł.

Odzyskanie danych (utraconych w wyniku np. usunięcia, sformatowania itp) - od 400zł.

Konfiguracja routera i dwóch komputerów (podstawowe ustawienia internetu, dynamiczne lub statyczne adresy ip. itp) - 150zł.

Stworzenie prostej strony wizytówki (jedna strona, dane) - 150zł.

Godzina pracy serwisanta (cena zależna od stopnia skomplikowania zadania) - od 80zł.

Obsługa informatyczna:

Ceny obsługi informatycznej są ustalane na podstawie potrzeb klienta, dlatego cena godziny pracy informatyka może się bardzo wyraźnie wahać. Poniżej przestawiamy cennik usług informatycznych jakie przedstawilibyśmy firmie handlowej, księgowej lub pracującej w podobnej branży.

Cennik obsługi informatycznej:

1.    Godzina pracy informatyka na miejscu w abonamencie 60zł netto.
2.    Godzina pracy zdalnej informatyka w abonamencie 60zł netto.
3.    Godzina pracy informatyka poza ustalonym abonamentem 80zł netto.
4.    Proponowana ilość godzin abonamentowych w uzależnieniu od ilości komputerów:*
a.    5 komputerów – 10 godzin miesięcznie.
b.    10 komputerów – 20 godzin miesięcznie.
c.    15 komputerów – 25 godzin miesięcznie.

* ilość godzin należy zwiększyć jeśli w firmie występują takie elementy jak serwer, urządzenie wielofunkcyjne, router itp. Wszystkie te urządzenia wymagają opieki informatycznej od czasu do czasu.

Należy pamiętać że ceny te są przykładowymi cenami dla większości przypadków firm. Może zdarzyć się tak że ceny te będą wyższe ze względu na specjalistyczne programy na których pracuje firma lub specjalistyczne rozwiązania które są w niej zastosowane.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook