You are currently viewing Podłączenie Time Capsule. Oszczędź miejsce na dysku.

Podłączenie Time Capsule. Oszczędź miejsce na dysku.

Podłączenie Time Capsule. Oszczędź miejsce na dysku

Podłączenie Time Capsule.

Podłączenie Time Capsule do sieci zapewni możliwość wykonywania kopii zapasowych naszych Maców. Dzięki dobrze skonfigurowanemu Time Capsule możemy zaoszczędzić miejsce na dysku. Time Capsule pozwoli również zwiększyć zasięg naszego WiFi dzięki wbudowanemu Routerowi i Access Pointowi. Time Capsule może również pomóc rozwiązać problemy z drukowaniem bezprzewodowym.

Podłączanie Time Capsule. Co to jest Time Capsule.

Time Capsule to urządzenie sieciowe wyprodukowane przez firmę Apple. Jego głównym zadaniem jest bycie serwerem kopii zapasowych dla Time Machine - programu wbudowanego w każdego Maca.

Podłączanie Time Capsule. Oszczędność miejsca.

Time Capsule ma również możliwość bycia serwerem plików dla Maców oraz komputerem z Windowsem na pokładzie. Można więc zgrywać na niego rzadziej używane pliki oszczędzając miejsce na dysku komputera. Można też wykorzystywać go jako medium do łatwego przenoszenia plików między Mac i Windows.

Podłączenie Time Capsule. Kopie zapasowe.

Głównym celem istnienia Time Capsule jest bycie serwerem dla Time Machine. Po skonfigurowaniu Time Machine na Mac otrzymujemy jeden z najwygodniejszych systemów tworzenia kopii zapasowych. Mac sam będzie wykonywał kopie zapasowe a użytkownik nie będzie musiał nic przy tym robić. Jest to bardzo ważna cecha systemu wykonywania kopii zapasowych - "podłącz i zapomnij".

Podłączenie Time Capsule. Powiększ zasięg swojego WiFi.

Time Capsule ma wbudowany Access Point. Dzięki temu tworzy dodatkową sieć WiFi. Time Capsule tworzy sieć bezprzewodową o prędkości do 300 mbps dzięki czemu uzyskujemy dysk sieciowy z bardzo szybkim dostępem. Dobrze umieszczone Time Capsule pozwoli nam poszerzyć zasięg naszego domowego WiFi. Dodatkową zaletą Time Capsule jest fakt że tworzy on również sieć 5ghz więc w wyjątkowo zatłoczonych miejscach możemy przesiąść się na zupełnie inne częstotliwości. Jest to przydatne szczególnie w blokach lub biurowcach gdzie zagęszczenie sieci WiFi jest dość duże.

Podłączenie Time Capsule. Drukowanie bezprzewodowe bez problemów.

Time Capsule często jest rozwiązaniem problemu drukowania bezprzewodowego dla Maców.

podłączenie time capsule

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz