You are currently viewing Naprawa Apple

Naprawa Apple

Naprawa Apple

Naprawiamy komputery Apple. Zajmujemy się komputerami iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac Pro, Mac mini. Naprawa apple to nasza specjalność. Rozwiązujemy problemy związane z działaniem komputerów Apple oraz z działaniem i konfiguracją programów zainstalowanych na tych komputerach. Świadczymy również usługi konfiguracji komputerów Apple w sieciach komputerowych. Również takich, w których znajdują się komputery z systemem operacyjnym Windows. Oczyszczamy Mac z niechcianego oprogramowania oraz pomagamy w przywróceniu wolnej przestrzeni dyskowej tak aby komputery Mac pracowały z maksymalną prędkością i wydajnością.

Naprawa Apple. Szkolenia.

Dodatkowo świadczymy usługi szkoleń związanych z produktami firmy Apple. Przeprowadzamy szkolenia dla nowych użytkowników aby szybko wdrożyć ich w korzystanie z nowego i innego systemu operacyjnego.

ipady dla dzieci, naprawa apple

Naprawa Apple. Niezawodny sprzęt.

Firma Apple znana jest z produkcji sprzętu postrzeganego jako niezawodny. Z naszego doświadczenia również jasno widać że do Maców jesteśmy wzywani znacznie rzadziej. Niestety nawet najbardziej niezawodny sprzęt może się zepsuć. Ze względu na takie rzadkie przypadki sugerujemy zadbać o właściwe zabezpieczenie danych.

Naprawa Apple. Mac nie uruchamia się.

Jednym z najgorszych przypadków uszkodzenia Maca jest sytuacja, w której Mac nie uruchamia się. W takim przypadku sugerujemy odłączenie go od zasilania i wezwanie specjalistów. Należy ustalić czy dane znajdujące się na komputerze były w jakikolwiek zabezpieczone na innym nośniku. Jeśli nie to należy o tym powiedzieć w czasie rozmowy z technikiem. Istotnym faktem jest również to czy dane te mają być odzyskane czy mogą przepaść. Bardzo często przyczyną nie uruchamiania się Maca jest uszkodzenie dysku twardego, na którym właśnie znajdują się dane.

Naprawa Apple. W śródmieściu lub u klienta.

Nasze usługi świadczymy w centrum Warszawy ale jesteśmy również w stanie dojechać do klienta. W wyjątkowych przypadkach świadczymy pomoc zdalnie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz