You are currently viewing Pogotowie komputerowe Mac i PC – Warszawa i okolice.

Pogotowie komputerowe Mac i PC – Warszawa i okolice.

Pogotowie komputerowe Mac i PC – Warszawa i okolice

Pomoc dla komputerów typu Mac i PC świadczone przez nas zapewnia pomoc w nagłych przypadkach.

Pogotowie komputerowe dla Mac to usługa przewidziana dla klientów mieszkających na terenie Warszawy lub okolic. W tym: Warszawa, Legionowo, Pruszków, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Marki, Sulejówek, Józefów, Kobyłka, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Błonie, Góra Kalwaria.  

Pogotowie komputerowe Mac i PC: Dojazd.

Aby zapewnić wygodę korzystania z naszych usług jesteśmy w stanie świadczyć ich część u klienta. W takim przypadku przeprowadzamy wstępną rozmowę telefoniczną mającą na celu ustalenie rozmiaru problemu oraz oszacowanie możliwych kosztów naprawy problemu. Po zaakceptowaniu szacunków wyszukujemy możliwie najszybszy termin. Jeśli kontaktujecie się Państwo z nami przez chat lub email prosimy o podanie jak największej ilości informacji o Państwa sytuacji: Jaki to komputer? Jaki system operacyjny jest zainstalowany? Co poprzedziło pojawienie się problemu? Jeśli doszło do zalania lub fizycznego upadku laptopa lub MacBooka to prosimy o napisanie o tym.

Pogotowie komputerowe Mac i PC: Komputery.

Pomagamy w problemach związanych z komputerami Mac i PC. Pracujemy z iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini czy Mac Pro. Rozwiązujemy problemy związane z komputerami PC (zarówno stacjonarnymi lub laptopami).

Pogotowie komputerowe Mac i PC: Problemy.

Rozwiązujemy problemy z nie uruchamiającymi się komputerami. Naprawiamy uszkodzone podzespoły. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z połączeniem internetowym. Naprawiamy źle działające programy lub całe systemy operacyjne. Zajmujemy się instalacją systemów operacyjnych na komputerach (Windows, OS X). Odzyskujemy dane, które zostały utracone w wyniku przypadkowego działania użytkownika lub uszkodzenia nośnika danych.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz