You are currently viewing Nauka Apple Warszawa

Nauka Apple Warszawa

Nauka Apple Warszawa

Nauka Apple Warszawa i okolice - nasze szkolenia przeprowadzamy u nas lub u naszych klientów. Szkolimy z obsługi wszelkiego typu urządzeń Apple. Od komputerów Mac (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini, iMac, Mac Pro) przez iPhony (iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6s, iPhone 6s plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 plus) aż po iPady (iPad 1,2,3,4, iPad Air 1 i 2, iPad pro oraz iPad pro 9,7 popularnie zwany "baby"). Jesteśmy też w stanie przeszkolić z obsługi apple watch, apple tv czy time capsule. Przeprowadzamy szkolenia z wszystkich produktów Apple.

Nauka Apple Warszawa - forma szkolenia. 

Nasze szkolenia przeprowadzamy najczęściej w formie indywidualnych spotkań lub warsztatów w małych grupach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić duże szkolenie ale z naszych doświadczeni wynika że kilkuosobowe grupy radzą sobie najlepiej na takich szkoleniach. Szkolenia przeprowadzamy opierając je częściowo na przygotowanym programie a częściowo rozwiązując problemy osób szkolonych. W ten sposób szkolenia dopasowywane są do osób szkolonych. W czasie naszych szkoleń staramy się aby żadne pytanie nie pozostało bez satysfakcjonującej odpowiedzi.

Szkolenia Mac Warszawa

Szkolenia przeprowadzamy najczęściej u naszych Klientów. Najwygodniej jest uczyć obsługi sprzętu Apple w miejscu pracy lub zamieszkania osoby szkolonej. Dzięki temu osoba lub osoby szkolone mogą być uczone w komfortowych warunkach. Dodatkową zaletą jest możliwość jednoczesnego konfigurowania sprzętu jaki znajduje się w domu lub w pracy tak aby jak najlepiej współpracował z komputerami lub innymi urządzeniami Apple.

Nauka Apple dla nowych lub doświadczonych. 

Nasze usługi kierujemy zarówno do nowych jak i doświadczonych użytkowników komputerów Apple. Celem naszych szkoleń jest zapewnienie szybkiej migracji ze środowiska Windows do środowiska Mac OS dla nowych użytkowników komputerów tej marki. Dla doświadczonych użytkowników mamy porady i prezentacje jak można wykorzystać zaawansowane lub ukryte funkcje komputerów Apple aby przyśpieszyć prace lub codzienne zadania wykonywane na Mac'ach.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz