You are currently viewing Samsung tv smart Mac

Samsung tv smart Mac

Samsung tv smart Mac

Samsung tv smart Mac - co daje stream? Streamowanie obrazu video lub muzyki z Mac na Samsung smart TV zapewnia możliwość wykorzystania dużego ekranu i systemu nagłaśniającego jako domowe centrum rozrywki. Jeśli telewizor jest bardzo duży to w zasadzie możemy stworzyć kino domowe. Najważniejsze aby plik pobrany z internetu został otworzony na telewizorze szybko i bez problemów. Jeśli takie domowe centrum rozrywki ma być atrakcyjne to jego wykorzystanie musi być bezproblemowe.

Samsung tv smart Mac. Bez apple TV?

Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie apple TV. Dzięki temu urządzeniu będziemy mieli dostępne urządzenie pośrednie, które przechwyci obraz lub dźwięk z Maca (nie jest ważne czy będzie to iMac, MacBook, MacBook Pro czy MacBook Air) i przekaże go na telewizor używając do tego kabla HDMI. Wszystkie urządzenia muszą pracować w jednej sieci aby to rozwiązanie działało dobrze. O ile to możliwe warto podłączyć maksymalną ilość tych urządzeń do sieci kablowej.

Streamowanie muzyki lub filmów jest możliwe do wykonania bez wykorzystania Apple TV i to bez szczególnych problemów.

Samsung tv smart Mac. Prędkość sieci. 

Warto zwrócić uwagę z jaką prędkością podłączone są urządzenia do sieci z jakiej korzystają. Należy pamiętać że urządzenia są podłączone do jednej sieci i tylko jedno urządzenie przesyła przez WiFi wszystkie te pliki video. Nie będzie tego szczególnie widać w przypadku filmów o słabej jakości ale filmy 4k mogą już wymagać WiFi o dużej prędkości. Oczywiście chodzi o prędkość WiFi a nie internetu jaki jest do niego podłączony.

Samsung tv smart Mac. Różne programy. 

Istnieje wiele różnych programów pozwalających na streamowanie filmów prosto z Maca na Telewizor. Warto na początku sprawdzić te darmowe. Niektóre z tych programów mają wbudowane klienty torrent ale nie są one konieczne do używania funkcji stream.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz