You are currently viewing Ekspert Apple

Ekspert Apple

Ekspert Apple

Specjalista Mac Os z naszej firmy zapewni Państwu pełen zakres usług informatycznych. Ekspert Apple doradzi jaki sprzęt wybrać aby spełnił on oczekiwania użytkownika i nie był dużym obciążeniem dla budżetu. Specjalista Apple podpowie jak skonfigurować urządzenia tak aby działały razem i poprawiały produktywność użytkownika. Technik Apple zajmie się synchronizacją kalendarza iPhone z Mac z Google, z Outlook lub iCloud. Specjalista Apple zajmie się również takimi rzeczami jak: synchronizacja przychodzących połączeń, synchronizacja SMS (iMessages), synchronizacja poczty.

Ekspert Apple. Pomoc.

Specjalista Apple podpowie jak pracować z aplikacjami Microsoft na Mac. Technik Apple zajmuje się również tak popularną usługą jaką jest odzyskanie poczty Outlook na Mac. Nasz technik Apple skonfiguruje lub naprawi sprzęty wyprodukowany przez firmę Apple. Świadczymy usługi szkoleniowe dla nowych użytkowników komputerów firmy Apple. Na szkoleniach specjalista Apple przedstawi jak szybko przestawić się z Windows na Mac OS. Dla nowych i starszych użytkowników ekspert Apple przedstawi porady jak pracować szybciej lub bardziej wydajnie na Macach, iPhonach i iPadach. Nasz ekspert apple świadczy usługi dla klientów indywidualnych, instytucji oraz firm.

Ekspert Apple. Sprzęt.

Nasi eksperci Apple zajmą się wszelkim sprzętem wyprodukowanym przez firmę Apple. Technik Apple naprawi komputery iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac Pro lub Mac mini. Pomagamy przy konfiguracji drukarek zwykłych lub sieciowych. Specjalista Apple pomoże w konfiguracji sieci lub urządzeń sieciowych z którymi ma pracować Macintosh.

Ekspert Apple. Miejsce świadczenia usług.

Nasz specjalista Mac OS świadczy usługi głównie u naszych klientów. Jesteśmy w stanie dojechać do klientów na terenie Warszawy lub okolicach Warszawy. W wyjątkowych przypadkach nasz specjalista Apple świadczy usługi na terenie całego kraju.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz