You are currently viewing Serwis Mac Warszawa

Serwis Mac Warszawa

Serwis Mac Warszawa

Serwis Mac Warszawa. Naprawa Apple. 

Naprawiamy wszystkie komputery Apple: iMac, Mac Pro, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini. Nasz Serwis Mac Warszawa może też pomóc w problemach związanych z innymi komputerami oraz sprzętami związanymi z komputerami. Rozwiązujemy problemy z niewłączającym się Mac. Pomagamy gdy komputer wolno działa lub się zawiesza. Wymieniamy uszkodzone części lub dokładamy nowe aby przyśpieszyć działanie Mac'a. Przeprowadzamy czyszczenie dysków i instalujemy nowe OS X.

Serwis Mac Warszawa. Na miejscu lub u Klienta.

Większość prac wykonujemy w zaciszu naszego biura. Jednak jeśli jest to możliwe i jest taka potrzeba to wykonujemy naprawy u Klienta. W ten sposób jest możliwe szybkie odzyskanie utraconych danych lub wstępna diagnoza połączona z naprawą. Jeśli jednak jest to konieczne to zabieramy sprzęt do siebie. Świadczymy również obsługę informatyczną firm jesteśmy więc w stanie zapewnić obsługę abonamentową dla stałych klientów. Nasze naprawy staramy się przeprowadzić zawsze w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu przestój w pracy klienta może zostać zminimalizowany. Jeśli jest taka potrzeba to naprawiamy komputery przez weekend tak aby można było wznowić prace od poniedziałku. W takim przypadku odbieramy Mac'a w piątek po południu i dostarczamy go w poniedziałek rano.

Serwis Mac Warszawa. Sprzęt.

Pracujemy ze wszystkimi rodzajami sprzętu Apple. Oprócz komputerów Apple pomagamy w problemach związanych z iPhone, iPad oraz Apple Tv.

Serwis Mac Warszawa. Diagnoza. 

Diagnozę przeprowadzamy zawsze przed przystąpieniem do napraw. Naszą zasadą jest zawsze podawanie szacowanych kosztów przed przystąpieniem do pracy. Dzięki temu możemy zaproponować różne sposoby rozwiązania problemu. Właściciel sprzętu może wybrać sposób rozwiązania problemy najbardziej pasujący do jego możliwości finansowych.

Serwis Mac Warszawa. Dane - zdjęcia, dokumenty, pliki.

W przypadku naprawy Mac'a naszym priorytetem są zawsze dane użytkownika. Odzyskujemy dane nawet z nie włączających się Mac'ów. Odzyskane dane przegrywamy na dostarczony przez użytkownika dysk przenośny lub nasz zabezpieczony serwer. Do danych tych użytkownik może mieć dostęp za pomocą indywidualnego konta.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz