You are currently viewing Technik Apple

Technik Apple

Technik Apple

Potrzebny ci technik Apple? Specjalizujemy się w pomocy technicznej związanej z komputerami Mac. Nasz specjalista Apple skonfiguruje lub naprawi uszkodzone lub źle działające komputery Apple. Nasz specjalista Mac OS skonfiguruje system Mac OS lub zainstaluje go od początku. Pomagamy również w instalacji lub konfiguracji sieci informatycznych.

iMac czy MacBook?

Nasz ekspert Apple zajmie się Twoim iMac, MacBook, MacBook Pro czy MacBook Air. Pracujemy również z Mac mini czy Mac Server. Rozwiązujemy również problemy związane ze współpracą z urządzeniami typu iPhone czy iPad.

Technik Apple - iPhone, iPad i synchronizacja z pozostałymi urządzeniami?

Nasz specjalista Apple pomoże w skonfigurowaniu nowego iPhone'a czy iPad'a. Pomagamy w zmianach urządzeń na nowe czy w migracji samych danych. Nasz technik Apple zajmie się również wyczyszczeniem urządzenia, które ma zostać sprzedane. Specjalista Apple zajmie się również ustawieniem synchronizacji wszystkich usług, z których korzysta iPhone, iPad czy Mac. Specjalista Mac OS zajmie się konfiguracją: poczty, iMessages (wiadomości), zdjęć, notatek i innych usług, z których korzystają urządzenia Apple.

Technik Apple - bezpieczeństwo danych.

Ekspert apple po przeprowadzeniu analizy sytuacji w jakiej pracują urządzenia Apple zaproponuje najlepsze rozwiązanie zabezpieczające dane znajdujące się na tym urządzaniu lub urządzeniach.

Technik Apple - u klienta.

Nasze usługi świadczymy również u naszych klientów zapewniając w ten sposób największą wygodę korzystania z usług naszych specjalistów.

Technik Apple - aplikacje z Windows.

Specjalista Mac OS podpowie (po przeprowadzeniu krótkiej rozmowy) jak najlepiej rozwiązać problem uruchamiania aplikacji ze środowiska Windows na komputerach firmy Apple. Specjalista Apple pomoże też skonfigurować wspólne usługi dla tych komputerów tak aby praca na Mac odbywała się bez problemu.

Można skorzystać również z naszego chatu online. Chat dostępny jest w prawym dolnym rogu. Sugerujemy pozostawić do siebie kontakt jeśli akurat nie jesteśmy dostępni.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz