You are currently viewing Windows Mac – instalacja Windows na Mac.

Windows Mac – instalacja Windows na Mac.

Windows Mac – instalacja Windows na Mac

Pomagamy w instalacji Windows na Mac. Przeprowadzamy instalację na Windows na Mac najpierw jednak doradzamy jaką formę tej instalacji wybrać. Doradzamy jak wydać jak najmniej na oprogramowanie (Windows lub inne dodatkowe oprogramowanie). Poniżej znaleźć można podstawowe informacje dotyczące instalacji Windows na Mac.

 Dwa sposoby. Wady i zalety każdego z nich - Windows Mac

Istnieją dwa generalne sposoby instalacji Windows na Mac. Pierwszy to użycie programu wirtualizującego a drugi to stworzenie osobnej partycji zawierającej Windows.

Program wirtualizujący stworzy system wewnątrz systemu. Pozwoli to na szybkie przełączanie się między systemami. Windows będzie pracował jak program. Wadą tego rozwiązania jest duże obciążenie systemu - programy będą działały wolno przy dużym obciążeniu.

Jeśli utworzymy oddzielną partycję z systemem Windows to obydwa systemy będą pracowały niezależnie i dostępne dla nich będą maksymalne moce obliczeniowe Mac'a. Wada tego rozwiązania to czas jaki potrzebny jest na przełączenie jednego systemu na drugi. Komputer musi uruchomić się ponownie.

Który Windows wybrać? - Windows Mac

Sugerujemy wybranie jak najnowszej wersji systemu Windows. Z instalacją tych poprzednich mogą być większe problemy.

 Na jakim Macu? - Windows Mac

Każdy Mac może mieć zainstalowanego Windowsa. Sposób wyboru formy instalacji zależy od zastosowania systemu Windows. Mac, którego posiadamy wpłynie również na sposób instalacji Windows na Mac. Mocniejsze Mac lepiej zniosą wirtualizacje Windows.

Wirusy na Mac? Wirusy na Windows? - Windows Mac

Należy pamiętać że Windows zainstalowany na Macu nadal jest zagrożony wirusami jakie mogą atakować normalne Windowsy. Windows zainstalowany na Mac nie wpływa na zwiększenie możliwości złapania złośliwego oprogramowania przez Mac'a

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz