You are currently viewing Dłuższa praca na baterii: Wydłużanie czasu pracy telefonu iPhone.

Dłuższa praca na baterii: Wydłużanie czasu pracy telefonu iPhone.

Dłuższa praca na baterii:

Wydłużanie czasu pracy telefonu iPhone

Twój iPhone działa bardzo krótko? Chcesz wydłużyć jego działanie? Zastanawiasz co wyłączyć aby telefon działał dłużej? Oto spis rzeczy które możesz zrobić aby wydłużyć działanie Twojego telefonu na przykładzie iPhone 4s.

Dłuższa praca na baterii

Dłuższa praca na baterii1. Ładuj swój telefon gdy tylko poziom baterii zbliży się do 20%.

2. Dłuższa praca na baterii? Unikaj przegrzania telefonu.

3. Aktualizuj oprogramowanie. Często pojawiają się poprawki uwzględniające energooszczędność.

4. Wyłącz 3g - internet będzie działał wolniej ale telefon będzie zużywał znacznie mniej energii. Na dłuższe korzystanie z internetu możesz włączać 3g. W przypadku iPhonów po jailbreaku doskonale nadaje się do tego aplikacja z cydii o nazwie sbsettings. Dzięki temu aby wyłączyć lub włączyć 3g wystarczy przejechać palcem po górnej krawędzi ekranu i stuknąć w ikonkę 3g.

5. Wyłącz dostęp do internetu. Ten punkt jest dość dyskusyjny ale zaoszczędza dużą ilość energii. Jeśli Twój iPhone jest po jailbreaku to możesz zainstalować aplikację 3g sbsettings dzięki której będziesz mógł robić to za pomocą przesunięcia palcem po górnej krawędzi ekranu i stuknięciu ikonki "E data". Ma to również taką zaletę że telefon nie korzysta w takim momencie z internetu.

6. Wyłącz wi-fi. Włączaj wifi tylko wtedy gdy chcesz korzystać z sieci bezprzewodowej. Dla użytkowników iPhone istnieje bardzo przydatna aplikacja dzięki której wifi będzie automatycznie wyłączane po zablokowaniu telefonu i włączane gdy tylko odblokujemy telefon. Aplikacja jest dostępna w cydii za darmo. Nazywa się DePersistWifi.

7. Jeśli chcesz zostawić sobie włączony dostęp do internetu to zmień jego ustawienia tak aby jak najrzadziej pobierał dane.

8. Jeśli jesteś w miejscu gdzie telefon gubi zasięg (np. w metrze lub w jakimś odludziu) to włącz tryb lotniczy. Gdy telefon "walczy" o zasięg marnuje dużo energii.

9. Ściemnij ekran. Oczywiście do odpowiadającego ci poziomu.

10. Ustaw jak najkrótszy czas autoblokady.

11. Wyłącz aplikacje działające w tle.

12. Nie pozwalaj na korzystanie z usług lokalizacji.

Dłuższa praca na baterii

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz