You are currently viewing VPN Mac

VPN Mac

VPN Mac

Połączenie komputerów Mac w firmie, lub domu. Awaryjne nawiązanie połączenia zdalnego z komputerem Mac. To najczęstsze wykorzystanie połączenia VPN Mac. Jeśli potrzebujecie Państwo wykonania takiego połączenia, konsultacji jak je skonfigurować (również online) lub doszkolenia Państwa informatyków lub uczniów - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

VPN Mac - co to jest i do czego służy?

Jest to połączenie bezpośrednie komputerów, służące do przesyłu danych, lub uzyskania zdalnej kontroli nad urządzeniem.  Aby sprawnie działało i nie nastręczało kłopotów powinno być stabilne i prawidłowo skonfigurowane. Jego ustanowienie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Każdy użytkownik w pewny momencie stanie przed koniecznością stworzenia takiego połączenia lub odebrania go. Wypadałoby wiedzieć z czym ma się do czynienia i jak to obsługiwać. Ponieważ połączenie VPN Mac ustanawiane jest z reguły w sytuacjach kryzysowych. Bez czasu, aby uczyć się na bieżąco. Będzie to stanowiło zbyt duże ryzyko. Za to informatyk, który nie posiada tej wiedzy jest gotów do skierowania na doszkolenie lub powtórne studia informatyczne. 

Dlatego polecamy Państwa uwadze nasze kursy i konsultacje. Również online. Nasi szkoleniowcy, konsultanci, informatycy i serwisanci są kulturalni i kompetentni. Sami w prywatnym życiu posługują się urządzeniami Mac, zatem doskonale wiedzą jakich niespodzianek można spodziewać się przy ustanawianiu połączenia VPN Mac. Są najodpowiedniejszymi ludźmi do udzielania Państw wskazówek i przeprowadzenia szkolenia z zakresu połączeń VPN Mac. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i porad oraz serwisowaniu pogwarancyjnym urządzeń Apple, a nasi pracowni są rzetelni, życzliwi i punktualni. Oferujemy pomoc doraźną, jak również stałą opiekę informatyczną.

    Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminów, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz