You are currently viewing Szkolenia apple Poznań

Szkolenia apple Poznań

Szkolenia Apple Poznań

Apple jest wiodącą marką sprzętu komputerowego, dającego wiele możliwości i gwarantującego sprawną pracę. Aby jednak osiągnąć efekty i w pełni korzystać z możliwości jakie daje trzeba posiadać odpowiednią wiedzę. Samodzielnie przyswojenie jej nie należy do łatwych. Dlatego zapraszamy na nasze szkolenia Apple Poznań.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych szkoleniach. Stawiamy na wiedzę i praktykę, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele i cieszył się nabytymi umiejętnościami.

Szkolenia Apple Poznań

Nasze szkolenia Apple Poznań w programie zajęć uwzględniają wszystkie niezbędne informacje i umiejętności, jakie powinien mieć użytkownik Apple. Szkolenia powstały z myślą o użytkownikach Mac niezależnie od rodzaju i miejsca pracy. Powstały dla każdego, kto chce nauczyć się, lub podszkolić z użytkowania Mac.
Kursy prowadzimy z myślą o wymogach atrakcyjnego rynku pracy poza stolicą i potencjale pracowniczym Poznania. to wymagający rynek nastawiony na młodych i wykwalifikowanych pracowników. Dlatego chcemy Wam pomóc rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje. Szkolenia prowadzimy w siedzibach klientów, lub w uzgodnionych wcześniej salach konferencyjnych lub innych dogodnych lokalizacjach.

Szkolenia Apple Poznań

W ofercie znajdą Państwo kursy na różnych poziomach.

PODSTAWOWY dla osób chcących rozpocząć pracę z Macami i urządzeniami Apple, od podstaw. Obejmuje wprowadzenie i obsługę elementarnych funkcji. Każdego możemy wprowadzić w środowisko Apple, zapoznać z urządzeniami i pokazać podstawy pracy z nimi. Ci którzy ukończą ten poziom szkolenia są gotowi na sprawne wykorzystanie podstawowych możliwości urządzeń Apple.

ZAAWANSOWANY dla wprawnych użytkowników, chcących rozwinąć umiejętności. Nauczymy Was jak korzystać z połączonych urządzeń Apple i używać zaawansowanych funkcji pojedynczych urządzeń. Skierowane są do użytkowników, którzy opanowali podstawy na naszych kursach lub samodzielnie. Ten poziom szkolenia przygotowuje do profesjonalnej pracy z urządzeniami Apple. Systematyzuje wiedzę, optymalizuje czas pracy, również przy wykorzystaniu innych urządzeń Apple.

Oferujemy możliwość szkolenia pracowników firm w grupach firmowych oraz indywidualne dla osób prowadzących jednoosobową działalność i osobom prywatnych które chcą poznać tajniki urządzeń Apple i zacząć ich używać w codziennym życiu. Przed rozpoczęciem szkolenia Apple Poznań przeprowadzamy rozmowę z klientem, aby lepiej poznać potrzeby i możliwości osób szkolonych i tym samym możliwie najlepiej dopasować program zajęć. Oferujemy również pomoc techniczną i szkolenia online, serwis, porady i wsparcie przy zakupie sprzętu.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.


Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz