You are currently viewing Jak obsługiwać Maca – Kurs dla początkujących.

Jak obsługiwać Maca – Kurs dla początkujących.

Jak obsługiwać Maca – Kurs dla początkujących.

Jak obsługiwać Maca - Kurs obsługi Mac dla początkujących to kurs dla osób zaczynających swoją przygodę z komputerami Mac. Nasz kurs opieramy na wskazaniu podobieństw i różnic w systemach Mac OS i Windows. Dzięki temu możemy maksymalnie skrócić czas trwania takiego szkolenia. W czasie kursów pokazujemy podstawy systemu operacyjnego Mac oraz pokazujemy jak używać go najbardziej efektywnie. Najczęściej szkolimy nowych użytkowników komputerów z nadgryzionym jabłkiem ale pomagamy również bardziej doświadczonym użytkownikom. Pomagamy przeprowadzić wdrożenia komputerów Mac do firmy, dbając o to aby były one jak najmniej problematyczne. Pokazujemy jak oraz pomagamy w konfiguracji sprzętu znajdującego się w biurze i w domu: drukarek, sieci przewodowych i bezprzewodowych, iPhonów i iPadów oraz wszelkiego innego sprzętu informatycznego.

Jak obsługiwać Maca i jak wybrać komputer Mac.

Komputery Mac nie występują na szczęście w zbyt wielu formach. Dobór odpowiedniego Maca do potrzeb i możliwości jest bardzo istotnym problemem. Większość Maców kosztuje dość dużo dlatego warto owy wybór przeprowadzić dobrze. Na rynku dostępne są 3 rodzaje MacBooków (laptopów) oraz 3 rodzaje komputerów stacjonarnych sprzedawanych przez firmę Apple. W czasie naszych szkoleń możemy zaprezentować kilka rodzajów komputerów Mac lub nawet przeprowadzić szkolenia na tych Macach. Możemy też podpowiedzieć jak dostosować komputery Mac tak aby były jeszcze bardziej wydajne.

Jak obsługiwać Maca - miejsce szkolenia i jego forma. 

Kursy z obsługi komputerów Mac przeprowadzamy najczęściej u naszych klientów. Dysponujemy oczywiście niezbędnym sprzętem (w tym komputerami Mac) do przeprowadzania grupowego szkolenia. Najpopularniejszą formą szkolenia z obsługi Mac są szkolenia indywidualne. Szkolenia w małych grupach lub kursy indywidualne najczęściej przybierają formę warsztatów w których instruktor pokazuje funkcje i sposoby korzystania z komputera Mac a osoba lub osoby szkolone mogą powtarzać te czynności na swoich komputerach. Większość naszych szkoleń przeprowadzanych jest w formie jednorazowego spotkania ale jesteśmy w stanie spotykać się częściej.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz