You are currently viewing Apple pomoc

Apple pomoc

Apple pomoc

Apple pomoc: pomoc techniczna dla komputerów i urządzeń apple. Serwis Apple dla iMac, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro. Naprawa pogwarancyjna. Szkolenia z obsługi komputerów mac oraz innych produktów firmy Apple. Rozwiązujemy problemy związane z działaniem programów na Mac w tym na przykład: outlook na mac, konfiguracja poczty w mail.app czy w outlook. Optymalizujemy komputery Mac do szybszego działania. Podpowiadamy co wymienić w komputerze aby działał szybciej. Dbamy o bezpieczeństwo danych oraz o wykonywanie ich kopie zapasowe. W przypadkach skrajnych pomagamy odzyskać utracone dane. Przeprowadzamy aktualizacje systemów lub instalujemy wcześniejsze wersje OS. Pomagamy w doborze formy instalacji Windows na Mac oraz przeprowadzamy instalacje systemu firmy Microsoft na Mac.

Apple pomoc. Sprzęt.

Pracujemy z większością produktów firmy Apple. Naprawiamy iMac, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro. Rozwiązujemy problemy związane z iPhone czy iPad. Zajmujemy się problemami sprzętowymi i tymi związanymi z oprogramowaniem. Naprawiamy Mac w przypadkach gdy się w ogóle nie włączają lub uruchamiają się bardzo długo i działają wolno.

Apple pomoc. Na miejscu lub u klienta.

Nasze usługi często świadczymy w siedzibie naszych klientów przyśpieszając w ten sposób czas rozwiązania problemu. Dojeżdżamy do naszych klientów w Warszawie lub jej okolicach (Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Ząbki, Marki, Sulejówek, Józefów, Kobyłka, Łomianki, Milanówek, Grójec, Węgrów, Błonie, Góra Kalwaria). Jeśli jest taka możliwość to pomagamy zdalnie.

Apple pomoc. Konsultacje i porady.

Świadczymy też usługi konsultacyjne. Dbamy o to aby nasi klienci nie przepłacali za swój sprzęt jednocześnie dostając komputery, które spełniają ich wymagania.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz