You are currently viewing Apple support

Apple support

Apple support

Jest to pomoc informatyczna świadczona przez naszą firmę dla firm, które korzystają z produktów firmy apple oraz dla użytkowników indywidualnych. Apple support to pomoc, która zapewnia płynne i bezproblemowe działanie komputerów Apple.

Nasz apple support to:

- Regularne wizyty we wcześniej umówionych godzinach mające na celu realizację zaplanowanych prac związanych z normalną działalnością Państwa firmy.

- Awaryjne wizyty w przypadku nagłych i nie przewidzianych problemów.

- Naprawa uszkodzonego lub źle działającego sprzętu.

- Szkolenia z obsługi komputerów i sprzętu komputerowego.

- Apple support może również obejmować porady i rozwiązywanie problemów z prywatnymi komputerami użytkowników Apple.

iCloud:

Jedną z wielu zalet pracy z produktami Apple jest wykorzystywanie zalet pracy w chmurze. Apple support obejmuje konfigurację, utrzymywanie sprawnej pracy oraz rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z jej pracą. Chmura iCloud pozwala na synchronizację dokumentów, kontaktów, kalendarzy, kont pocztowych zapewniając płynną pracę na wielu urządzeniach Apple.

iPhone:

IPhone jest smartfonem, który szczególnie od najnowszej wersji systemów operacyjnych może znacznie ułatwić pracę w biurze. Od iOS 8 i Yosemite synchronizacja pracy jest wyjątkowym wsparciem dla pracownika. Wbudowane funkcjonalności iPhone'a pomagają kontynuować prace rozpoczęte na komputerze lub na iPadzie. Dzięki funkcji synchronizacji połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych SMS zapewniona jest możliwość pracy z telefonem bez odrywania się od komputera apple. Pomagamy w konfiguracji tych funkcjonalności i dbaniu o ich poprawne działanie.

Nasza pomoc apple obejmuje: 

- Mac support

- iMac support

- MacBook support

- MacBook Pro support

- Mac Pro support

- Mac mini support

- MacBook Air support

- Mac Server support

Rozwiązujemy wszelkie problemy z działaniem komputerów mac i innego sprzętu firmy apple.

Nasz mac helpdesk zareaguje na wszelkie usterki związane z działaniem komputerów mac w Państwa firmie.

Tworzymy i dbamy o sprawne działanie Mac Server i usług sieciowych w firmowej sieci.

Zapewniamy pomoc apple (komputery typu mac) i pc. Nasz apple serwis to sprawne działanie wszelkiego sprzętu komputerowego w Twojej firmie.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub kursy online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Dodaj komentarz