Szkolenie Mac OS x

Urządzenia Apple pracują na autorskich systemach Apple. Systemy operacyjne od giganta z Cupertino różnią się nieco od Windowsa. Apple proponuje użytkownikom atrakcyjne wizualnie i technicznie urządzenia. Fabrycznie wyposażane w system Mac OS w różnych. Wariant systemu zależy od rodzaju urządzenia i samej edycji sprzętu, czyli od Mac OS w laptopach, po iOS w smartphone'ach. W przypadku komputerów różnice są najmocniej zauważalne. I o nich właśnie dziś porozmawiamy. Samo określenie Mac OS x określa dowolną wersję oznaczaną numerem, a wymiennie nazwą np. Catalina czy Mohavi.

Naświetlimy również jakie szkolenie Mac OS x wybrać. Różnice pomiędzy komputerami z systemem operacyjnym OS X a PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Dlatego aby usprawnić pracę, nauczyć jak zachować o cyberbezpieczeństwo i tworzyć bezpieczne hasła, jak również jak dostosować nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne polecamy nasz kompleksowy kurs obsługi Mac OS. Jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki obsługi. Ale spokojnie. Już my Cię nauczymy!

Szkolenie Mac OS x

Przede wszystkim prowadzimy kursy dla nowych użytkowników urządzeń Apple, np.:

Po kursie służymy pomocą techniczną i opieką informatycznąNauka obsługi Maca dla nowych użytkowników nie ma dla nas tajemnic!

POZIOMY

– podstawowy
– średnio-zaawansowany
– zaawansowany
– tematyczny

ORGANIZACJA
– grupy od kilku do kilkudziesięciu osób
– dla klientów indywidualnych
– korporacje, firmy, kancelarie, szkoły, prywatni użytkownicy, freelancerzy
– a także wykłady dla dużej liczby osób

Szkolenie Mac OS x

System MAC -
- co powinieneś wiedzieć zanim rozpoczniesz szkolenie Mac OS x

Zauważalne różnice to np. brak typowego „Dodaj/usuń programy”, a w przypadku reszty urządzeń mobilnych to oparcie komunikacji z systemem na symbolach. Różnice dotyczą też terminologii. Może to powodować kłopoty z przejściem między systemami, ponieważ nie znamy rozmieszczenia funkcji, albo też działania danego narzędzia. Dlatego podjęliśmy się prowadzenia szkoleń w tej tematyce, zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb.

Mamy bogate doświadczenie w szkoleniach, jak również nasi pracownicy w życiu prywatnym korzystają właśnie z Maców. Dlatego zapraszamy na nasz kurs obsługi Mac OS.

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X

to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo uczymy jak dbać o bezpieczeństwo komputera.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook

Szkolenie Mac OS X

System Mac OS x jest software’owym wyposażeniem każdego Maca. W różnych wersjach znajduje się na różnych rodzajach urządzeń Apple, od iPhone’a po MacBook Pro. Pod wieloma względami różni się od znanego Windowsa. W założeniu opiera się na piktografii, którą nasz mózg przetwarza szybciej niż wyrazy, a system jest stabilniejszy i wydajniejszy. Żeby sprawnie opanować nowe urządzenie zapraszamy na szkolenia z zakresu Szkolenie Mac OS x.
Szkolenie Mac OS x to kurs obsługi Mac kompleksowy i dopasowany do potrzeb oraz możliwości kursanta, jak również ukierunkowany na daną wersję systemu i urządzenie użytkownika. Prowadzimy też szkolenia dla Seniorów: kurs Mac dla Seniora. Szkolenie obsługi Maca to dla wielu nowych użytkowników pierwszy krok w opanowaniu nowego komputera. Dlatego ich zapraszamy na kurs Apple dla początkujących.

Szkolenie Mac OS X – co dadzą Państwu nasze szkolenia?

 • Najpierw dobierzemy i skonfigurujemy sprzęt
 • Przeszkolimy na wybranych przez Państwa urządzeniach
 • Początki z OSx rozpoczynamy od przekazania informacji o sprzęcie i systemie
 • Wspólnie dostosujemy urządzenia do indywidualnych wymagań
 • Podłączymy sieci Wi-Fi, jak również urządzenia peryferyjne
 • Przygotujemy na swobodne poruszanie się po systemie
 • Nauczymy podstawowych funkcji, jak Dock, Finder, czy Mission Control
 • Po kursie oferujemy serwiskonsultacje, opiekę informatyczną i pomoc techniczną również online.

Szkolimy z iMac, MacBook, Pro, Air i Mini. Uczymy obsługi iPhone’a, iPada i AppleWatcha oraz synchronizujemy wszystkie urządzenia. Pomagamy zainstalować Windowsa i odpowiedniki Microsoftowskich aplikacji. Uczymy obsługi pakietu Office, konfigurujemy aplikacje np. graficzne. Uczymy też jak dbać o dane i bezpieczeństwo komputera.

Szkolenie Mac OS X– podstawowe informacje dotyczące kursu obsługi Mac

 

Nauka Mac OS X

POZIOMY

 • Początkujący - szkolenie krok po kroku, przydatne informacje i ćwiczenia. Wdrożenie w środowisko Mac.
 • Zaawansowany – ugruntowanie wiedzy podstawowej, ale też przedstawienie funkcji zaawansowanych i tricków Mac, automatyzacja i optymalizacja pracy, bezpieczeństwo danych jak również organizacja pracy.
 • Szkolimy doraźnie, lub w programach kilkudniowych. Również popołudniami i weekendowo.
 • Zajęcia organizowane są dla kilkuosobowych grup i indywidualnie

 

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo, szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy nasze inne kursy:

KONTAKT:

Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook